İstanbul Sultanbeyli Fatih Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Öztürk

sultanbeylİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Öztürk, İSTANBUL SULTANBEYLİ ve civarında hizmet vermekte olup 13.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 324 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Öztürk, 89 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ÖN MUHASEBE- MUHASEBE - FİNANS VE MALİYET MUHASEBESİ DERSLERİ ŞİRKETLERE VE ŞAHISLARA İTİNA İLE VERİLİR.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
merhaba logo muh.proğramı için yardımcı olmak isterim