İstanbul Sultanbeyli Sevinç Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SEVİNÇ SÜRÜCÜ KURSU

sultanbeylİ, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sürücü Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
SEVİNÇ SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL SULTANBEYLİ ve civarında hizmet vermekte olup 02.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4151 kurs verenden 1124 . sıradadır. Başta Sürücü olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. SEVİNÇ SÜRÜCÜ KURSU, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
2000 YILINDAN BERİ FAALİYET GÖSTEREN KURSUMUZ ALANINDA UZMAN BAY BAYAN USTA ÖĞRETİCİLERİYLE SİZ DEĞERLİ KURSİYERLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ.

Kurumumuz 2000 yılında kurulmuş olup,o günden o büne kadar eğitimde kaliteden taviz vermeden kurallara uyan ve hoşgörülü sürücü adayları yetiştirme gayreti içerisindedir.En büyük reklamımız vermiş olduğumuz hizmet ve eğitim kalitesidir.

Teknoloji geliştikçe bizde teknolojiye ayak uydurmak için eğitimdeki teknolojimizi artırma gayreti gösterdik.Bu amaç doğrultusunda projeksiyonlu sınıflar,similasyonla araba kullanma ve son model eğitim araçları gibi bikaç yeniliğe imza attık.Mezun ettiğimiz adaylarımız memnuniyetlerini,tanıdıklarını ve akrabalarını bize yönlendirerek kanıtlamaktadırlar.Bizim için en büyük memnuniyet kaynağı budur.

Kazasız,cezasız ve bol kazançlı günler dileriz...

Sevinç Sürücü Kursu

Kurucu Müdür Sevinç DENİZ İÇÖZ


Verilen Kursların Ayrıntıları
2000 YILINDAN BERİ FAALİYET GÖSTEREN KURSUMUZ ALANINDA UZMAN BAY BAYAN USTA ÖĞRETİCİLERİYLE SİZ DEĞERLİ KURSİYERLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ.

Yorumlar