İstanbul Sancaktepe Yucel Coban

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yucel Coban

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yucel Coban, İSTANBUL SANCAKTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 21.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 244 . sıradadır. Başta Direksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yucel Coban, 23 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Direksiyonu zayıf olanlar araç sürmesini bilmeyenler 100%100 öğretme garantili direksiyon dersi verilir sınavda karşınıza çıkacak olan araçla ilgili her türlü eğitimde verilir araç vardır ucret konusunda iletisime gecebilirsiniz piyasadaki en uygun fiyata bende 50 tl

Fotoğraflar

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Kendi aracinla yuzde yuz ogretme garantili direksiyon dersi verilir