İstanbul Sultangazi Bilal Atilgan

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Bilal Atilgan

sultangazİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilal Atilgan, İSTANBUL SULTANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 13.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6464 kurs/özel ders verenden 79 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilal Atilgan, 274 gelen talepten 38 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Amerika'da 6 sene yaşadım ve  İstanbul'da çeşitli yerlerde özel dersler verdim.
Tecrübeli ve ezbere değil öğrenmeye yönelik İngilizce konusunda uzmanım.
Eğer hedefiniz yurt dışına çıkmak ve rahat bir şekilde iletişim kurmak ve anadili İngilizce olanlarla kolay bir şekilde anlaşabilmek ise bu konuda size yardımcı olacağımdan eminim.
İngilizce korkulması gereken bir dil değildir, aksine öğrenirken zevk alacağımız hatta günümüzün her anında konuşmak isteyeceğimiz bir dil durumuna beraber getireceğiz.
Sadece kurs saatlerinde değil günün her anında benimle İngilizce pratik yapabilecek hatta yeri geldiğinde yabancı filmlere gideceğiz ve dışarı gezmeye çıkacağız ve bunları yaparken sadece İngilizce konuşacağız.
Bu durum size sanki yabancı bir ülkedeymiş hissini yaşatacak.
Benimle bu tecrübeyi yaşamaya varsanız ben her zaman hazırım.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Kurslarım %100 İngilizce konuşma şeklinde olup, eğer istenirse okul programıyla ortak giderek benim asıl hedefim olan İngilizce yaşıyorum ders programı şeklindedir.

Öğrencilerim hayatın içinden İngilizce öğrenir, kendilerini her konuda açıklayabilir, gerektiği zamanlarda ciddi konularda fikir belirtmekten çekinmezler.

Her konuda kendilerini açıklamaları zaten okul derslerine yardımcı olmaktadır. Ancak öncelikli amacım okuldan geçmesi değil İngilizceyi her şekilde anlamasıdır.

Yorumlar
Ömer
Arastırıyorum
10.07.2018