İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Tüv Austrıa Turk Belgelendirme Egt. Göz.Hiz.Ltd.Şti.

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TÜV AUSTRIA TURK BELGELENDİRME EGT. GÖZ.HİZ.LTD.ŞTİ.

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Finans Kursu , ISO 9001:2015 Eğitimi Kursu , Otomotiv Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Yöneticilik Kursu , Satış Kursu , İş Güvenliği Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TÜV AUSTRIA TURK BELGELENDİRME EGT. GÖZ.HİZ.LTD.ŞTİ., İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 04.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5457 kurs/özel ders verenden 3271 . sıradadır. Başta ISO 9001:2015 Eğitimi olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. TÜV AUSTRIA TURK BELGELENDİRME EGT. GÖZ.HİZ.LTD.ŞTİ., 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MERHABALAR,
TÜV AUSTRİA TURK EĞİTİM DEPARTMANI OLARAK FİRMA İÇİ -GENEL KATILIMA AÇIK VE ÇEŞİTLİ EĞİTİM PROJELERİ DÜZENLEMEKTEYİZ.

TÜV AUSTRIA TURK, 40'tan fazla konusunda uzman ve deneyimli personeli ve 100'den fazla dış personel ile Türkiye'de bir çok noktada değerli müşterilerimiz için çalışıyor.

270 servis alanındaki amaca uygun hizmetlerimiz ile endüstriyel servis, test, muayene, belgelendirme , IT güvenliği, uygunluk değerlendirme alanlarını kapsamaktadır.

TÜV AUSTRIA Grubu'nun bir üyesi olarak TÜV AUSTRIA TURK,  uluslararası bir çok alanda yetkisi bulunan TÜV AUSTRIA'nın Türkiye operasyonlarını yetkili, emniyetli ve güvenilir bir halde yerine getirmektedir.

Bunu Nobel Barış Ödülü sahibi Willy Brandt'ın sözleriyle söylemek gerekirse: "Geleceğin bilgisine sahip olmanın en iyi yolu onu şimdiden şekillendirmektir."

TÜV AUSTRIA TURK'ün Yetkileri

TÜV AUSTRIA TURK aşağıda detaylandırılan ulusal ve uluslararası yetkilerini kullanarak, gözetim, denetim, eğitim ve sertifikalandırma hizmetlerini yürütmektedir. TÜV AUSTRIA TURK, Türkiye'de TÜRKAK'tan akredite bir A Tipi Muayene Kuruluşu'dur.


Finans Nedir?

Finans; ihtiyaç duyulan fonların uygun şartlarda sağlanması ve etkin bir şekilde kullanılmasıyla ilgili faaliyetlerdir. Kişilerin veya kurumların maddi gelir elde etmeleri, yatırım yapmaları ve zaman içinde bu yatırımları değerlendirmeleridir. İşletme ve ekonominin ortak dalıdır.

ISO 9001:2015 Eğitimi Nedir?

ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi şirketlerin firmaların ve organizasyonların Yönetim Sistemlerini;  sistematik, kuralları tanımlı,  tanımlanan kurallara bağlı , tanımlanan kuraların çağın gereği şekilde revize edildiği ve uygulanarak sürekliliğinin sağlandığı şekilde yürüttüklerinin delili olarak bağımsız bir şekilde 3. Taraflarca denetlenip ispatlanması sonucu aldıkları sertifikasyona ISO 9001 2015 Belgesi denir.

iso 9001 2015 belgesi nedir ne ise yarar kalite yonetim sistemi nedir ISO 9001 2015 Belgesi Nedir  ISO 9001 2015 Belgesi Ne İşe Yarar  ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi Nedir

ISO 9001 2015 Belgesi Ne İşe Yarar ?

Öncelike şunu belirtelim ISO 9001 2015 Belgesi Ne İşe Yarar sorusuna verilecek en güzel cevap  ISO 9001 2015 Belgesi duvara asılacak bir belge değildir. Şirketinizinde Kalite Yönetim sisteminin işlettiğini gösterir bir belgedir.
Ürüne veya hizmete verilen bir belge dersek yanlış olur. Şirketlerin veya kurumların sistemlerine verilen bir belgedir. Buradan anlamamız gereken sadece ürün veya hizmetle ilgilenmez şirketin bütün faaliyetlerini satış, satınalma, insan kaynakları, iletişim, dokümantasyon, sevkiyat, üst yönetimin değerlendirmeleri, müşteri memnuniyeti, tasarım ve geliştirme, vb bütün faaliyetleri ilgilendiren bir sistem kalite belgesidir. Bütün bu faaliyetlerde kalite ve iyileştirme istemektedir. Bunun için proses süreç yaklaşımını baz alır.

Kalite Yönetim Sistemi Nedir ?

Müşterinin beklentisinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen, tüm birimlerin ve faaliyetlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Müşteri tarafından tanımlanan kaliteye öncelik verilerek kuruluşun ürün ve hizmetleri yanında yönetiminin de kalitesini ve verimliliğini artırmayı hedefleyen bir yönetim uygulamasıdır.

Özetle

Yukarıdaki açıklamadan görüldüğü gibi, kalite, kesin hatlarıyla tanımlanmalı ve ürün ve hizmetlerin özünde yer almalıdır, Muayene yöntemleriyle kaliteyi sağlamak mümkün değildir. Muayene yöntemleri uygun olmayan ürün hizmetleri tespit etmeye yarar, hataların ortaya çıkmasını engelleyemez. Hâlbuki esas amaç ilk defada ve her zaman doğru işi yapmaktır. Hatalar, verimsizliğe ve ürün maliyetlerinin artmasına yol açacaktır.