Bu kursu paylaş
0 Yorum

TÜV AUSTRIA TURK BELGELENDİRME EGT. GÖZ.HİZ.LTD.ŞTİ.

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Finans Kursu , ISO 9001:2015 Eğitimi Kursu , Satış Kursu , Yöneticilik Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Otomotiv Kursu , İş Güvenliği Kursu

Kurs Veren Hakkında
MERHABALAR,
TÜV AUSTRİA TURK EĞİTİM DEPARTMANI OLARAK FİRMA İÇİ -GENEL KATILIMA AÇIK VE ÇEŞİTLİ EĞİTİM PROJELERİ DÜZENLEMEKTEYİZ.

TÜV AUSTRIA TURK, 40'tan fazla konusunda uzman ve deneyimli personeli ve 100'den fazla dış personel ile Türkiye'de bir çok noktada değerli müşterilerimiz için çalışıyor.

270 servis alanındaki amaca uygun hizmetlerimiz ile endüstriyel servis, test, muayene, belgelendirme , IT güvenliği, uygunluk değerlendirme alanlarını kapsamaktadır.

TÜV AUSTRIA Grubu'nun bir üyesi olarak TÜV AUSTRIA TURK,  uluslararası bir çok alanda yetkisi bulunan TÜV AUSTRIA'nın Türkiye operasyonlarını yetkili, emniyetli ve güvenilir bir halde yerine getirmektedir.

Bunu Nobel Barış Ödülü sahibi Willy Brandt'ın sözleriyle söylemek gerekirse: "Geleceğin bilgisine sahip olmanın en iyi yolu onu şimdiden şekillendirmektir."

TÜV AUSTRIA TURK'ün Yetkileri

TÜV AUSTRIA TURK aşağıda detaylandırılan ulusal ve uluslararası yetkilerini kullanarak, gözetim, denetim, eğitim ve sertifikalandırma hizmetlerini yürütmektedir. TÜV AUSTRIA TURK, Türkiye'de TÜRKAK'tan akredite bir A Tipi Muayene Kuruluşu'dur.Yorumlar