İstanbul Tuzla Architell Mimarlık Okulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Architell Mimarlık Okulu

tuzla, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Mimarlık Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Photoshop Kursu , İç Mimarlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Architell Mimarlık Okulu, İSTANBUL TUZLA ve civarında hizmet vermekte olup 15.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5994 kurs/özel ders verenden 2220 . sıradadır. Başta İç Mimarlık olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Architell Mimarlık Okulu, 116 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
www.architell.com
Derslerimiz
Temel İç Mimarlık
İş Hayatında İç Mimarlık
İş Hayatında Mimarlık
Bilgisayarda Mimarlık
Workshoplar
Öğrenci Destek Programı

Architell mimarlık akademisi eğitim verdiği bireylerin mimarlık ve iç mimarlık alanında kişisel gelişimini amaçlayan bir kurumdur.Eğitimlerimiz üniversite diplomasına denk olmayıp , milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika programlarıdır.


Mimarlık Nedir?

Mimarlık mesleğinin kapsamına dini yapılardan saraylara, bir kentin dokusunu oluşturan basit konut tiplemelerine kadar her türlü açık ve kapalı mekân ve çevre (peyzaj mimarlığı) girer. Bu çevre kırsal veya kentsel olabileceği gibi, yapıları veya mekânları kuşatan yakın dış çevre diğer bir ifadeyle peyzaj tasarımı da, mimari tasarımı da olabilir. Mekân, içinde yaşamın gerçekleştiği fiziki ortam olarak tanımlanabilir. Mekânın oluşabilmesi ve üretilebilmesi için yapılara, yaşamın her gün artan çeşitliliği göz önüne alınırsa, oldukça karmaşık ilişkiler düzeni içinde yapılaşmış fiziki çevre; peyzaj mimarlığı çalışmalarına gereksinim vardır. Mimari tasarımın öznesi olan yaşam, coğrafi, iklimsel, kültürel, demografik farklılıklar içerir.

Autocad Nedir?

AutoCAD, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketinin 1980'lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım (CAD = Computer Aided Design) programıdır. Teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
www.architell.com
www.architell.com
www.architell.com
www.architell.com
www.architell.com Derslerimiz Temel İç Mimarlık İş Hayatında İç Mimarlık İş Hayatında Mimarlık Bilgisayarda Mimarlık Workshoplar Öğrenci Destek Programı