İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Basketbol Kursu , Voleybol Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 30.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5463 kurs/özel ders verenden 592 . sıradadır. Başta Basketbol olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları, 46 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Cumartesi pazar günleri 6-16 yaş grubu tüm çocuklarımıza profesyonel antrenörler eşliğinde basketbol voleybol temel eğitim  oyun kuralları teknik taktik uygulamaları eğitsel oyunlar kamplar maç organizasyonları ile sağlıklı nesiller yetiştirmek  ayrıca kulübümüz altyapısında lisanslı birer sporcu olmaları için tüm çocuklarımızı antremanlarımıza bekliyoruz.

Fotoğraflar
Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları

Basketbol Nedir?

Basketbol, elle idare edilen bir topla oynanan popüler bir takım oyunu ve spor dalı. Profesyonel basketbolda beşer kişilik iki takım, yerden yüksekliği 3,05 metre olan ve pota adı verilen, yere paralel konumdaki bir çemberden topu geçirerek, rakibinden daha fazla sayı yapmak suretiyle, on ikişer, onar veya sekizer dakikalık dört periyottan oluşan maçı kazanmaya çalışır.

Voleybol Nedir?

Bir ağ ile ortasından ikiye bölünmüş bir alanda, altışar oyuncudan oluşan iki takım arasında belli kurallara göre ve topa elle vurularak oynanan bir top oyunudur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Cumartesi ve pazar günleri 5-15 yaş arası tüm çocuklarımıza sağlıklı bir beden takım ruhu basketbol oyun kuralları teknik taktik ve eğitsel oyunlar çerçevesinde tamamiyle çocuklarımızın gelişimini amaçlayarak  çalışmalarımız başlamıştır .Ayrıca yetenekli çocuklarımızı kulübümüz altyapısında lisanslı bir sporcu yapabilmek  en büyük hedefimizdir.
Fenerbahçe Erenköy Spor Okulları Basketbol ve Voleybol antremanlarına Erenköy Ortaokulu Spor Salonunda Başlamıştır