Ücretsiz Teklif Al

Hasan Zengin

Kurs Yeri : TUZLA, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise Kimya Özel Ders kursu , LYS kursu , YGS kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

29 yıl devlet ve 1 yıl özel okullarda kimya öğretmenliği yaptım. Şimdi bu bilgi, tecrübe birikimi ile sadece özel ders veriyorum.
Derslerimi özel hazırladığım ders notları üzerinden veriyorum ve ders sonunda bu notların bir fotokopisini de öğrencime veriyorum.
Ders esnasında soru cevap şeklinde ilerleyerek eksik konu bırakmıyoruz. Ders dışı zamanlarda çözümlenemeyen sorular için WhatsApp kullanıyoruz.
Ayrıntılı bilgiyi isterseniz ders görüşmesinde verebilirim.
UNUTMAYIN, ERKEN KALKAN ÇOK YOL ALIR...


Kurs Detayı

29 yıl devlet ve 1 yıl özel okullarda kimya öğretmenliği yaptım. Şimdi bu bilgi, tecrübe birikimi ile sadece özel ders veriyorum. Derslerimi özel hazırladığım ders notları üzerinden veriyorum ve ders sonunda bu notların bir fotokopisini de öğrencime veriyorum. Ders esnasında soru cevap şeklinde ilerleyerek eksik konu bırakmıyoruz. Ders dışı zamanlarda çözümlenemeyen sorular için WhatsApp kullanıyoruz.
YGS ve LYS konuları bir bütünlük içinde hazırlamış olduğum özel ders notları ile işletilmektedir. Bu ders notları fotokopisi ders sonunda öğrenciye verilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için görüşelim.
Şu anda zamanımız olduğu için YGS ve LYS konularını birlikte yürütmektedir.  Ancak kimya bilgi seviyesi düşük öğrencilerime önce YGS konularından başlıyorum.
Arzu ederseniz ayrıntılı bilgi için görüşelim.