İstanbul Tuzla Müzik Kabuğu Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Müzik Kabuğu Sanat Merkezi

tuzla, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bale Kursu , Tango Kursu , Modern Dans Kursu , Arjantin Tango Kursu , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Saz Kursu , Elektronik Müzik Kursu , Keman Kursu , Ud Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu , Trombon Kursu , Bateri Kursu , Akustik Gitar Kursu , Kabak Kemane Kursu , Yan Flüt Kursu , Çocuk Müzik Kursu , Bas Gitar Kursu , Çello Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Bağlama Kursu , Trompet Kursu , Ukulele (Küçük Gitar) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Müzik Kabuğu Sanat Merkezi, İSTANBUL TUZLA ve civarında hizmet vermekte olup 30.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5850 kurs/özel ders verenden 1558 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 25 farklı kurs/özel ders vermektedir. Müzik Kabuğu Sanat Merkezi, 53 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Müzik Kabuğu Sanat Eğitimi Merkezi 2017 Ekim ayından beri M.E.B’na bağlı eğitim veren Tuzladaki ilk ve tek Müzik ve Dans okulu olup, hem hobi hem profesyonel eğitim almak isteyen öğrencilere, profesyonel kadrosuyla hizmet veren bir sanat okuludur. Piyano, Gitar, Yan Flüt, Klarnet, Trompet, Bateri, Keman, Çello, Bağlama, Saz, Ud, Bale, Modern Dans, Tango, Müzik Okulları ve London Collage of Music Sınavları, eğitim verdiğimiz alanlar olup okulumuz 7 gün 3-70 yaş arası eğitim vermektedir.

Fotoğraflar
Müzik Kabuğu Sanat Merkezi Müzik Kabuğu Sanat Merkezi Müzik Kabuğu Sanat Merkezi Müzik Kabuğu Sanat Merkezi Müzik Kabuğu Sanat Merkezi

Bale Nedir?

Bale dans, mimik, müzik ve dekor sanatlarının ileri standartta birleştirilerek kullanıldığı bir tiyatro gösterisi olarak tanımlanabilir. Asıl eleman olarak kullanılan dans aslında İtalyanca dans anlamına gelen ‘ballo’ ya da ‘balletto’ sözcüğünden türetilmiştir. Görsel sanatların en pırıltılısı olan bale, özellikle küçük kız çocuklarının düşlerini süsleyen büyülü bir dünyadır. Disiplinli, özverili, algılamadaki gelişimin temellerini atan, alabildiğine renkli ve zevkli, uzun bir süreçtir bale eğitimi… Bale eğitiminde enstrüman ‘vücut’tur. Bu nedenle, çocuğun anatomik yapısı gözetilmeden verilen yüklemeci ve gösterişe dayanan eğitimin zararları, ömür boyu sürmekte ve en önemlisi balenin düşünsel ve zeka ile ilgili boyutunu da etkileyerek asıl amacından uzaklaşmaktadır.

Tango Nedir?

Bir İspanyol – Güney Amerika dansıdır. I. Dünya Savaşı’ ndan sonra ortaya yayılan dans, yıllarca unutulmamıştır. Kıvrak, ölçülü hareketli olan tango, bugün de orkestraların programlarında sık sık yer alır, valsle birlikte klâsik danslardan sayılır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her birey özeldir,farklı öğrenir.Bu ihtiyaç doğruldusunda Müzik Kabuğu’nda birebir ders işleyerek öğrenciyi tanır ve zaman kaybetmeden eğitim programı düzenleriz.