İstanbul Ümraniye Boğaziçi Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BOĞAZİÇİ SÜRÜCÜ KURSU

ümranİye, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BOĞAZİÇİ SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5094 kurs/özel ders verenden 3386 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. BOĞAZİÇİ SÜRÜCÜ KURSU, 65 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel Ümraniye Boğaziçi VIP Sürücü Kursu

Trafikte size sorun yaşatacak en büyük sorun yine sizsiniz. Bilginizi ve vücudunuzu bir arada kullanmak bir tarafa sürücülerin başlarda ki en büyük sorunu heyecandır. Heyecan, ne kadar teknik bilginiz olursa olsun sizin yenmeniz gereken bir problemdir. Bu problemi aşmanız için sizinle aynı duyguları yaşayan, siz o an ne düşünüyorsanız sizinle bire bir empati kuran Boğaziçi VIP Sürücü Kursu ekibine katılmanız sizin için oldukça büyük fayda sağlayacaktır.

1)Tecrübeli ekip

2)Son model araçlar

3)Öğrenciye uygun özel ders saatleri

Ve daha bir çok size kolaylık sağlayacak, sadece sınav için değil hayatta da sizin için önemli olan kısımları göstererek eğitimini yapan Boğaziçi VIP Sürücü Kursu’nun temel ilkesi öğrenci memnuniyetidir.Verilen Kursların Ayrıntıları