Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra ARSLAN

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra ARSLAN, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 09.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3350 kurs verenden 728 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Büşra ARSLAN, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
İstanbul Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum.4 yıldır orta öğretim ve lise öğrencilerine matematik-geometri dersi veriyorum. Dersler, öğrencinin durumuna göre bir modül oluşturulup öğrencinin en iyi seviyeye ulaşabilmesi için öğrenciye göre yön alır. Ders almak isteyen öğrencilerimle isterlerse ilk görüşmeyi tanıtım dersi  yapıp ders iletişimimizi gözlemleyebilir derse devam edip etmeyeceğimizi buna göre karar verebilir ya da referanslarımla irtibat kurmasını sağlayabilirim.
Ayrıca okul dönemi haricinde yarı yıl ve yaz tatillerinde de okula  veya hazırlanılan sınava yönelik çalışmalar geliştirebiliriz.
Teşekkürler..


Verilen Kursların Ayrıntıları
İstanbul Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum.4 yıldır orta öğretim ve lise öğrencilerine ders veriyorum. Dersler, öğrencinin durumuna göre bir modül oluşturulup öğrencinin en iyi seviyeye ulaşabilmesi için öğrenciye göre yön alır. Ders almak isteyen öğrencilerimle isterlerse ilk görüşmeyi tanıtım dersi yapıp ders iletişimimizi gözlemleyebilir derse devam edip etmeyeceğimizi buna göre karar verebilir ya da referanslarımla irtibat kurmasını sağlayabilirim.Teşekkürler..

Yorumlar