Ücretsiz Teklif Al

Büşra ARSLAN

Kurs Yeri : ÜMRANİYE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Matematik kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

İstanbul Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum.4 yıldır orta öğretim ve lise öğrencilerine matematik-geometri dersi veriyorum. Dersler, öğrencinin durumuna göre bir modül oluşturulup öğrencinin en iyi seviyeye ulaşabilmesi için öğrenciye göre yön alır. Ders almak isteyen öğrencilerimle isterlerse ilk görüşmeyi tanıtım dersi  yapıp ders iletişimimizi gözlemleyebilir derse devam edip etmeyeceğimizi buna göre karar verebilir ya da referanslarımla irtibat kurmasını sağlayabilirim.
Ayrıca okul dönemi haricinde yarı yıl ve yaz tatillerinde de okula  veya hazırlanılan sınava yönelik çalışmalar geliştirebiliriz.
Teşekkürler..


Kurs Detayı

İstanbul Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum.4 yıldır orta öğretim ve lise öğrencilerine ders veriyorum. Dersler, öğrencinin durumuna göre bir modül oluşturulup öğrencinin en iyi seviyeye ulaşabilmesi için öğrenciye göre yön alır. Ders almak isteyen öğrencilerimle isterlerse ilk görüşmeyi tanıtım dersi yapıp ders iletişimimizi gözlemleyebilir derse devam edip etmeyeceğimizi buna göre karar verebilir ya da referanslarımla irtibat kurmasını sağlayabilirim.Teşekkürler..