İstanbul Ümraniye Emre Pak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Pak

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu , Futbol Kursu , Antrenörlük Kursu , Voleybol Kursu , Masa Tenisi Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu , Spor Akademisi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Pak, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6453 kurs/özel ders verenden 747 . sıradadır. Başta Futbol olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Pak, 34 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
7 yıldır futbol antrenörlüğü ve çeşitli spor branşlarında antrenörlük yapmaktayım.


Spor Koçluğu Nedir?

Bir sporcunun tekniği çok iyi olabilir, taktiği çok iyi olabilir, zekâ gücü çok iyi olabilir ancak performansı iyi olmadan bunları tam olarak ortaya çıkarması mümkün değil. Aslında form da budur. Beyni ile vücudunun aynı orantılı hareket etmesidir. Bizim istediğimiz, her zaman sporcuda formunun en üst seviyede olması. Performans koçluğu yapmamız da ona bireysel olarak çalışmalar yaptırıp bireysel güçlenmeleri olması ya da bir sporcunun ekstra çalışarak en üst seviyeye gelmesidir.

Futbol Nedir?

Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında, kendine özgü küresel bir topla oynanan takım sporu. 21. yüzyıl itibarıyla 200'ün üzerinde ülkede 250 milyonu aşkın oyuncu tarafından oynanmaktadır ve dünyadaki en popüler spordur.