İstanbul Ümraniye Ercan Çıtlak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ercan ÇITLAK

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ansys Kursu , Archicad Kursu , Arduino Kursu , Cad Cam Kursu , Idecad Kursu , Navisworks Kursu , Powermill Kursu , Primavera Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Tinkercad3D Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , Gerber Kursu , Mastercam Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , Indesign Kursu , CNC Kursu , Maya Kursu , Rhinoceros Kursu , Mimari Proje Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ercan ÇITLAK, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 11.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 3531 . sıradadır. Başta Archicad olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ercan ÇITLAK, 48 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BÜYÜK BİR PROJEDE ELEKTRİK TEKNİK RESSAM OLARAK GÖREV ALMAKTAYIM. TÜRKİYE DE ÖZELLİKLE İSTANBUL DA ÖNEMLİ PROJELERDE GÖREV ALDIM. YAKLAŞIK OLARAK 1.5 YILDIR REVİT KULLANICISIYIM. KENDİMİ BU KONUDA GELİŞTİRDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. ŞİMDİ DE REVİT ÖĞRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMA BİLDİKLERİMİ NACİZANE ÖĞRETMEK İSTİYORUM.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Çakışma testleri yapılırken REVIT gibi yine AUTODESK firmasının bir ürünü olan NAVISWORKS programı kullanılmaktadır. Çakışma testleri yapılmadan önce REVIT ortamında çizilen projeler NAVISWORKS (*.nwc) formatına çevrilir ve tüm projeler süperpoze edilerek disiplinler arası çakışmalar kontrol edilir.
2D projelerde yer alan spesifik sistemlerin, objelerin ve tüm elemanların projedeki durumunu şekil, ölçü, adet ve konumu açısından birebir yansıtıldığı 3 boyutlu tasarım programıdır.