İstanbul Ümraniye Önder Öksüztepe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Önder Öksüztepe

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Önder Öksüztepe, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 22.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4136 kurs verenden 976 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Önder Öksüztepe, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
2005 yılında gitar çalmaya başladım 2006 yılından itibaren sahne tecrübem başladı. Çeşitli gruplarla ve tek olarak sahne aldım. Katıldığım ve derece aldığım yarışmalar var. Elektro, klasik, akustik ve bas gitar, davul çalabiliyorum.
2008 yılından itibaren grup dersi ve özel ders verdim. Şu anda gruplarla çalan öğrencilerim var. Saatlerinizi klişe parmak hareketleri ile boşa harcamayın. Herkesin tarzı farklı olacağı için öğretmesi de farklıdır unutmayın!

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
2005 yılında gitar çalmaya başladım 2006 yılından itibaren sahne tecrübem başladı. Çeşitli gruplarla ve tek olarak sahne aldım. Katıldığım ve derece aldığım yarışmalar var. Elektro, klasik, akustik ve bas gitar, davul çalabiliyorum. 2008 yılından itibaren grup dersi ve özel ders verdim. Şu anda gruplarla çalan öğrencilerim var. Saatlerinizi klişe parmak hareketleri ile boşa harcamayın. Herkesin tarzı farklı olacağı için öğretmesi de farklıdır unutmayın!

Yorumlar