İstanbul Ümraniye Öz-Şahin Sürücü Kurus

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZ-ŞAHİN SÜRÜCÜ KURUS

ümranİye, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ön Muhasebe Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZ-ŞAHİN SÜRÜCÜ KURUS, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 16.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5859 kurs/özel ders verenden 3970 . sıradadır. Başta A2 Ehliyet olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZ-ŞAHİN SÜRÜCÜ KURUS, 92 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SÜRÜCÜ VE BİLGİSAYAR MUHASEBE KURSLARIMIZI 1989 DAN BUYANA İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.


Ön Muhasebe Nedir?

Ön Muhasebe: İşletmelerin temel muhasebe işlemlerini takip etmektir. Ön muhasebe işletmenin parayla ifade edilen işlemlerini yani, işletmenin nakit parası, stokları, müşterileri, çekleri, senetleri, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılır.

Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
SÜRÜCÜ VE BİLGİSAYAR MUHASEBE KURSLARIMIZI 1989 DAN BUYANA İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.