İstanbul Ümraniye Trada Pazarlama

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TRADA PAZARLAMA

ümranİye, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Personel Özlük İşleri Sgk Uygulamalı Bordro Uzmanlığı Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TRADA PAZARLAMA, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 2651 . sıradadır. Başta Personel Özlük İşleri Sgk Uygulamalı Bordro Uzmanlığı Eğitimi olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. TRADA PAZARLAMA, 23 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Perakende alanında uzmanlaşmış olan Trada Pazarlama firmasında Bordro Uzmanı olarak görev yapmaktayım.
Full time ve Part time tazminat hesaplama, Netten brüt ' brütten nete maaş hesaplama, yıllık izin, ücretsiz izin vb. izin hesaplamaları yapılması konusunda destek olmak istiyorum.


Personel Özlük İşleri Sgk Uygulamalı Bordro Uzmanlığı Eğitimi Nedir?


PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ  SGK UYGULAMALI  BORDRO UZMANLIĞI EĞİTİMİ

“6552 SAYILI  YENİ TORBA  YASANIN ÇALIŞMA HAYATINA GETİRİĞİ DEĞİŞİKLİKLER”

“SON DÖNEMDE YAYINLANAN GENELGELER VE DUYURULAR”

Amaç
Eğitimin Amacı: Ücret ve bordroya ilişkin mevzuat ve hesaplama yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilme ve personel özlük bilgilerini farklı durumlar için yorumlayarak; Mevzuat hakkında bilgilerin yenilenmesini sağlamaktır. Personel Ücret bordrosu Kavramı ve 5510 Sayılı yeni SGK yasası ile şahıs sigorta primi ödemelerinin ücret bordrosunda indirim konusu yapılması, 5510 Sayılı yasaya görev devreden SGK matrahları hesaplamasında ve uygulamalarda ortaya çıkan sorunlar çerçevesinde bilgisayar ve elle örnek bordro hesapları yapılarak katılımcılara uygulama becerilerinin kazandırılması.