İstanbul Ümraniye Ünvan Meslek Eğitim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÜNVAN MESLEK EĞİTİM KURSU

ümranİye, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. İşletmenliği Kursu , CNC Kursu , Yönetici Asistanlığı Kursu , Arıcılık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÜNVAN MESLEK EĞİTİM KURSU, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 30.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5845 kurs/özel ders verenden 3054 . sıradadır. Başta Arıcılık olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÜNVAN MESLEK EĞİTİM KURSU, 50 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ÜNVAN MESLEK EĞİTİM KURSU

Hakkımızda
Özel Ünvan Eğitim Kurumları; Milli Eğitim Bakanlığı, Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün 29.04.2009 tarih ve 420-37418 sayılı izini ile kurulmuş olup, kişilerin sosyal, kültürel ve meslekî alanlarda bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek üzere eğitim faaliyeti gösteren özel öğretim kurumudur.

Ankara ve İstanbul da faaliyetine devam eden kurumumuz meslek eğitim, bilişim, sanat, İlk yardım eğitim merkezi  ve kurumsal eğitim merkezini Ünvan Eğitim Danışmanlık Yayıncılık Çağrı Merkezi Pazarlama Ticaret Limitet Şirketi çatısı altında toplamıştır.

Ülkelerin gelişmesi ve kalkınması adına gerekli bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimli kalifiye insan gücünün yetiştirilmesi gerekmektedir. Kalifiye elemanların bilgi ve becerisi, ekonomik başarının temelidir. Günümüzde teknolojik değişim-gelişim ve global konjonktür bireysel ve kurumsal eğitimin önemini de arttırmıştır.

Bu doğrultuda kurumumuzca verilen eğitimler;

Ekonomiye nitelikli eleman yetiştirmek,
Eğitimli bireylerin bilgilerini tazelemek,
Farklı alanlarda çalışmak isteyenlere eğitim imkânı sağlamak,
Mesleğe uyum ve geliştirmelerini sağlamak,
Bir mesleği icra eden fakat bu konuda eğitim alamamış kişilere mesleki eğitim vermek,
Alanında veya farklı alanlarda eğiticilik yapmak isteyenlere eğitim imkânı sağlamak, vb. şeklinde sıralanabilir.
Kursiyerlerimiz kurs bitirme sınavlarından sonra MEB onaylı “kurs bitirme belgesi“ (sertifika) alarak ünvanlarını ve mesleklerini tescillemektedirler.
Ünvan Eğitim Kurumları, eğitimde başarıyı hedef edinmiş, bunun için en son teknoloji ve eğitim sistemlerini kullanarak, uzman eğitici kadrosuyla kursiyerlerine aktardığı kurs programlarının sayısını ve kalitesini sürekli artırarak ülkemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.Verilen Kursların Ayrıntıları
ÜNVAN MESLEK EĞİTİM KURSU