Balıkesir Edremit Beyza Nur Çetin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Beyza Nur  Çetin

edremİt, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Beyza Nur Çetin, BALIKESİR EDREMİT ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 208 kurs/özel ders verenden 42 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Beyza Nur Çetin, 13 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
3.sınıf Psikoloji öğrencisiyim.Uludağ Üniversitesinde okuyorum.Daha önce birçok özel ders deneyimim olmuştur.Öğretme stilimi özel ders vereceğim öğrenciye göre belirlemekteyim.Öğrencilerime verimli olmak için elimden gelen çabayı gösterdiğime inanıyorum.Yaz dönemi için öğrenci arıyorum

Fotoğraflar

LGS (TEOG) Nedir?

Temel eğitimde öğrenim gören öğrencilerin (8.sınıf), ortaöğretime geçişi (lise) için kullanılan TEOG sistemi 2013-2014 eğitim-öğretim yılında yürürlüğe girdi.

2013 - 2014 eğitim-öğretim yılından başlayarak altı temel ders için 8 inci sınıfta öğretmen tarafından dönemsel olarak yapılan sınavlardan bir tanesi ortak olarak gerçekleştirildi.

Ortak sınavlar, her dönem iki yazılısı olan derslerden birincisi, üç yazılısı olan derslerden ise ikincisi olmak üzere, akademik takvime göre işlenen müfredatı
kapsayacak şekilde yapıldı.

Ortak sınavlar her dönem iki okul gününe yayılarak yapıldı ve o günlerde sınav yapılan okullarda ders işlenmedi.

Sınavlarda yöneltilen çoktan seçmeli (4 seçenekli) sorularda, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkilemedi.

Ortak sınavların orta ve uzun vadede açık uçlu soruları da içermesi öngörülmektediydi.

TEOG sisteminin 2017-2018 eğitim öğretim yılında kaldırılmasına karar verilmiştir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
3.sınıf Psikoloji öğrencisiyim.Daha önce birçok özel ders deneyimim olmuştur.Öğretme stilimi özel ders vereceğim öğrenciye göre belirlemekteyim.Öğrencilerime verimli olmak için elimden gelen çabayı gösterdiğime inanıyorum.