İstanbul Üsküdar Ebru Ay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ebru Ay

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kamera Önü Oyunculuğu Kursu , Oyuncu Koçluğu Kursu , Oyunculuk Kursu , Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ebru Ay, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 01.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4680 kurs/özel ders verenden 2482 . sıradadır. Başta Oyuncu Koçluğu olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ebru Ay, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Actor coachingi Ben Ebru Ay..merhabalar grup ve bireysel olarak  temel oyunculuk audution deneme cekimleri ve karakter cikarmak egitim almis yada almamis oyuncu adaylarina destek olarak actorluk egitimleri vermekteyim ..chubbuck metodunu turk insani Turk kulturu uzerinde cikariyorum ...celebrity no name oyuncularla calisiyorum Her calistigim celebrity i gizli kurallar icinde tutuyorum ... calisan disiplinli sabirli tek hedefi iyi biractor olmak isteyen erkek oyuncu adaylarla calisiyorum  ve yaptigim son final actorluk sinavini gecen arkadaslara menejer baglantilarini sagliyorum..bu menejerler alaninda en iyi profesyonel olanlardir !!


Verilen Kursların Ayrıntıları
Senaryodaki karakterleri nefes aldirmaniza yasatmaniza bunun seyirciye ulasmasini saglayan kisidir..!