Ücretsiz Teklif Al

inlingua

Kurs Yeri : ÜSKÜDAR, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Fransızca Özel Ders kursu , İlkokul İngilizce Özel Ders kursu , Ortaokul İngilizce Özel Ders kursu , Lise İngilizce Özel Ders kursu , Almanca Özel Ders kursu , Yaz Okulları kursu , Yabancı Dil kursu , Aile Birleşimi kursu , Farsça kursu , Almanca kursu , Arapça kursu , İspanyolca kursu , Çince kursu , İngilizce kursu , Rusça kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) kursu , Çocuklar İçin İngilizce kursu , Fransızca kursu , İtalyanca kursu , IELTS kursu , TEOG kursu , İş İngilizcesi kursu , YDS kursu , TOEFL kursu , GMAT kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

1968 yılında İsviçre’de kurulan ve 49 yıldır dünyanın en büyük uluslararası şirketlerinin yabancı dil ihtiyaçlarını karşılamada önder olan inlingua®’nın 44 ülkede 345 merkezi bulunmaktadır. inlingua® ile her yıl 500.000 öğrenci yabancı dilde iletişim kurmayı ve dili en kısa sürede akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenmektedir.

inlingua® İstanbul faaliyetine 2003 yılında başlamıştır. Dil okulumuzda profesyonel ve rahat ortamda dil eğitimi imkanı sunulmaktadır. Öğrenci ihtiyaçlarının tespiti neticesinde hedeflenen dilde eğitim ve gelişim programları uygulanmaktadır. İsviçre Bern’de bulunan inlingua® International Pedagoji Komitesi tarafından hazırlanan farklı program seçenekleri ile her türlü dil sorunu çözümlenmektedir.

Öğretmen kadromuz üniversite mezunu, CELTA, TEFL, TESOL sertifikalı, tecrübeli yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenler ayrıca belli dönemlerde inlingua® metot eğitimini de almaktadır. Merkezlerimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe, İtalyanca, İspanyolca, Rusça başta olmak üzere 14 farklı dilde hizmet sunulmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla inlingua®’da katılımcıların en iyi sonucu alabilmeleri için kişilerin yetenek, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun programlar hazırlanmaktadır.

Tam ve etkin hizmet için eğitim süresi boyunca her türlü yardım ve destek tarafımızca sunulmaktadır. Eğitim esnasında öğrencinin dildeki gelişmesi takip edilerek programlarda gerekli değişiklikler yapılmaktadır. Eğitimin ilk gününden itibaren hedeflenen dilde iletişim kurma öğretilmekte, öğrencinin tercüme yapmasını engellemek için doğrudan hedeflenen dilde düşünmesi sağlanmaktadır.

Güven her şeydir! Biz, kalıcı bir başarının temelini atmak ve birlikte çalıştığımız kurumların da böyle düşünmesini sağlamak istiyoruz. Dil eğitimlerimize dahil olacak katılımcılarımıza yüksek standartlarda hizmet vermenin önemine inanıyoruz.

"iyi" her zaman "iyi" değildir. Her daim bir adım daha ileri gitme konusunda kararlıyız. İhtiyaç duyulan dil eğitimlerini doğru bir şekilde tamamlıyor ve iş akışınıza da etkin bir şekilde katkı sağlıyoruz. Yabancı dil kursları konusunda bilgi almak için bizi arayın. Yabancı dile ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olduğumuzu bilin.

Bu doğrultuda Coca Cola Altunizade ile Rusça derslerimiz devam ediyor. 80 derslik programlarla seviye seviye ilerliyorlar. İsteğinize bağlı olarak çalışanlarınıza kurumunuzda Bire Bir Dersler ve max. 9 kişilik Grup Dersleri verilebilir. inlingua® eğitim programları ile ilgili detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Herhangi bir soru veya sorunda iletişim içerisinde kalabilmek dileğiyle,

Saygılarımızla,


Kurs Detayı

İnlingua® İNGİLİZCE YAZ OKULU’nun FAYDALARI: YAZ OKULU. Haftada 5 gün ve günde 4 ders olarak planlanmıştır. Haftada 20 ders ve 1 seviyede 80 ders eğitim alarak, yaz süresince 2 seviye birden atlama imkanı sağlayarak yaz aylarını fırsata çevirir. - Anlayamadıkları konuları daha iyi anlayabilirler, eksiklerini tamamlayabilirler. - Sene içinde İngilizce’ye yeterli zaman ayıramayanlara, İngilizce’yi öğrenmenin aslında zor olmadığını kanıtlayan bir fırsat sunar. - Akıcı konuşmayı ve kelime haznesini geliştirmeyi hedefler. - Konuşma, sinema, İngilizce drama, İngilizce oyun clublerimiz programın içinde bulunmaktadır. - Dönemsel olarak ikinci dil clubleri, dans clubleri ve mental aritmetik clubleri, futbol clubleri de talep doğrultusunda açılabilir.
1968 yılında İsviçre’de kurulan ve 49 yıldır dünyanın en büyük uluslararası şirketlerinin yabancı dil ihtiyaçlarını karşılamada önder olan inlingua®’nın 44 ülkede 345 merkezi bulunmaktadır. inlingua® ile her yıl 500.000 öğrenci yabancı dilde iletişim kurmayı ve dili en kısa sürede akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenmektedir. inlingua® İstanbul faaliyetine 2003 yılında başlamıştır. Dil okulumuzda profesyonel ve rahat ortamda dil eğitimi imkanı sunulmaktadır. Öğrenci ihtiyaçlarının tespiti neticesinde hedeflenen dilde eğitim ve gelişim programları uygulanmaktadır. İsviçre Bern’de bulunan inlingua® International Pedagoji Komitesi tarafından hazırlanan farklı program seçenekleri ile her türlü dil sorunu çözümlenmektedir. Öğretmen kadromuz üniversite mezunu, CELTA, TEFL, TESOL sertifikalı, tecrübeli yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenler ayrıca belli dönemlerde inlingua® metot eğitimini de almaktadır. Merkezlerimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe, İtalyanca, İspanyolca, Rusça başta olmak üzere 14 farklı dilde hizmet sunulmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla inlingua®’da katılımcıların en iyi sonucu alabilmeleri için kişilerin yetenek, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun programlar hazırlanmaktadır. Tam ve etkin hizmet için eğitim süresi boyunca her türlü yardım ve destek tarafımızca sunulmaktadır. Eğitim esnasında öğrencinin dildeki gelişmesi takip edilerek programlarda gerekli değişiklikler yapılmaktadır. Eğitimin ilk gününden itibaren hedeflenen dilde iletişim kurma öğretilmekte, öğrencinin tercüme yapmasını engellemek için doğrudan hedeflenen dilde düşünmesi sağlanmaktadır. Güven her şeydir! Biz, kalıcı bir başarının temelini atmak ve birlikte çalıştığımız kurumların da böyle düşünmesini sağlamak istiyoruz. Dil eğitimlerimize dahil olacak katılımcılarımıza yüksek standartlarda hizmet vermenin önemine inanıyoruz. "iyi" her zaman "iyi" değildir. Her daim bir adım daha ileri gitme konusunda kararlıyız. İhtiyaç duyulan dil eğitimlerini doğru bir şekilde tamamlıyor ve iş akışınıza da etkin bir şekilde katkı sağlıyoruz. Yabancı dil kursları konusunda bilgi almak için bizi arayın. Yabancı dile ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olduğumuzu bilin. Bu doğrultuda Coca Cola Altunizade ile Rusça derslerimiz devam ediyor. 80 derslik programlarla seviye seviye ilerliyorlar. İsteğinize bağlı olarak çalışanlarınıza kurumunuzda Bire Bir Dersler ve max. 9 kişilik Grup Dersleri verilebilir. inlingua® eğitim programları ile ilgili detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Herhangi bir soru veya sorunda iletişim içerisinde kalabilmek dileğiyle, Saygılarımızla,
Merkezimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çince başta olmak üzere 14 farklı dilde hizmet sunulmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla inlingua®’da katılımcıların en iyi sonucu alabilmeleri için kişilerin yetenek, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun programlar hazırlanmaktadır.
inlingua® İŞ İNGİLİZCESİ MODÜLLERİ (APP) 1) BASIC – ADVANCED (1 Modül için = 30 Ders Saati) 2) PRESENTATIONS (Sunumlar) 3) NEGOTIATING (Görüşmeler) 4) MEETINGS (Toplantılar) 5) MANAGING SUCCESSFUL MEETINGS (Başarılı Toplantılar Yapma) 6) BUSINESS CORRESPONDANCE (İş Yazışmaları) 7) BUSINESS WRITING (İş Yazıları) 8) TELEPHONING (Telefon Görüşmeleri) 9) SOCIALIZING ACROSS CULTURES (Kültürler Arası Sosyalleşme) 10) FINANCE (Finans) 11) INTERVIEW SKILLS (Mülakat Becerileri) 12) HUMAN RESOURCES (İnsan Kaynakları) 13) REAL ESTATE (Emlak)