İstanbul Üsküdar İrem Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İrem Yılmaz

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , AÖF Arapça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İrem Yılmaz, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5875 kurs/özel ders verenden 304 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. İrem Yılmaz, 192 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SON SINIF VE  SOSYOLOJİ ÖĞRNCİSİYİM.
Bireysel ya da grup halinde lise,üniversite sınavlarına hazırlık ve ilkokul,lise derslerine takviye verilir.
YKS,AÖF ARAPÇA,SOSYOLOJİ,TARİH,TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI,TÜRKÇE,COĞRAFYA,OSMANLI TÜRKÇESİ ALANLARINDA ÖZEL DERS HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.