İstanbul Üsküdar Nautıcal Englısh Councıl

Bu kursu paylaş
0 Yorum

NAUTICAL ENGLISH COUNCIL

üsküdar, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Online İngilizce Kursu , İngiliz Aksanı (British) Kursu , Çocuklar için İngilizce Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Hukuk İngilizcesi Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , Çevirmenlik Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , AÖF İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
NAUTICAL ENGLISH COUNCIL, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 08.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 109 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. NAUTICAL ENGLISH COUNCIL, 243 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2012 yılından beri hizmet veren kursumuz, alanında deneyim sahibi olan Türk öğretmenlerin yanı sıra yabancı öğretmenler ile öğrencilerine kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Konuşma becerilerini arttırmak isteyen öğrencilerimiz için kursumuzun en önemli ayrıcalığı konuşma anında ihtiyaç duyulan Active kelime haznesini arttıran öğrenme materyallerini öğrencilerine sunmasıdır. Buna ek olarak konuşma sınıflarımızın en önemli avantajı derslerin birebir ya da en fazla dört kişi ile yapılmasıdır.

TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, YDT sınavları için hazırlanan öğrencilerimiz, eşsiz stratejiler sunulan hazırlık programlarımız ile arzuladıkları hedeflere kolayca ulaşmaktadır. Başka hazırlık programlarına katılıp başarıyı yakalayamayan ancak bizimle hedefine ulaşan bir çok öğrencimiz bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen konuşma odaklı Genel İngilizce ve sınav hazırlık programlarımıza ek olarak okula giden öğrencilerimiz için özellikle çocuklar üzerinde deneyimli öğretmenlerimiz ders vermektedir.

NAUTICAL ENGLISH COUNCIL olarak standart eğitim programlarına kendi kaynaklarımızı ve deneyimimizi ekleyerek derslerin verimliliğini çok ileri seviyelere taşıyoruz.

Fotoğraflar
NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL NAUTICAL ENGLISH COUNCIL


Verilen Kursların Ayrıntıları
YÖKDİL hazırlık kursumuz eşsiz cümle tanıma teknikleri ve kelime kapasitesini arttırıcı kaynakları kapsamaktadır.

Bu gerekli altyapı sunulduktan sonra öğrencilerimiz kelime ezberlemeye devam ederken geçmiş yıllarda çıkmış soruları çözerek performanslarını görme şansı elde ederler. En az on deneme testi çözen öğrencilerimiz sınavda da hemen hemen aynı notu almaktadır.

Maksimum dört kişilik sınıflarda verilen kursumuzun sat ücreti 40 TL dir. Hazırlık programımızın süresi 40 saattir.
9-16 yaş arası çocuklara, İngilizce eğitimi konusunda deneyimli öğretmenler eşliğinde İngilizce'yi öğretiyoruz.

Eğitim programımız öğrencimizin okul müfredatına uygun olmasına ek olarak destekleyici içeriklerle zenginleştirilmiştir. Hem görsel hem de işitsel öğrenme kaynakları çocukların İngilizce'yi severek öğrenmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmaktadır.

Eğitim sistemimizin en önemli üstünlüğü konuşma odaklı dersler yapılmasıdır. Bu sayede çocuklar İngilizce'yi yaşayarak daha kolay ve etkili öğrenmektedir.

Öğrencilerimize 4 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Saat ücretimiz 40 TL dir.
2012 yılından beri hizmet veren kursumuz, alanında deneyim sahibi olan Türk öğretmenlerin yanı sıra yabancı öğretmenler ile öğrencilerine kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Konuşma becerilerini arttırmak isteyen öğrencilerimiz için kursumuzun en önemli ayrıcalığı konuşma anında ihtiyaç duyulan Active kelime haznesini arttıran öğrenme materyallerini öğrencilerine sunmasıdır. Buna ek olarak konuşma sınıflarımızın en önemli avantajı derslerin birebir ya da en fazla dört kişi ile yapılmasıdır.

TOEFL, YDS, YÖKDİL, LYS-5 sınavları için hazırlanan öğrencilerimiz, eşsiz stratejiler sunulan hazırlık programlarız ile arzuladıkları hedeflere kolayca ulaşmaktadır. Başka hazırlık programlarına katılıp başarıyı yakalayamayan ancak bizimle hedefine ulaşan bir çok öğrencimiz bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen konuşma odaklı Genel İngilizce ve sınav hazırlık programlarımıza ek olarak okula giden öğrencilerimiz için özellikle çocuklar üzerinde deneyimli öğretmenlerimiz ders vermektedir.

NAUTICAL ENGLISH COUNCIL olarak standart eğitim programlarına kendi kaynaklarımızı ve deneyimimizi ekleyerek derslerin verimliliğini çok ileri seviyelere taşıyoruz.
Her meslekte olduğu gibi, denizcilikte gerçekleştiren operasyonlarda da o mesleğe özgü özel terimler ve ifadeler kullanılmaktadır. Bunlardan pek çoğunu anlamak için mesleğin kapsadığı bilgileri edinmek yanında, anlaşmayı sağlayacak ortak bir dil kullanmak gerekmektedir. 20. Asırda uluslar denizcilik konusunda anlaşmak ve ortak bir dil birliği oluşturmak konusunda hemen hemen İngilizce lisanında birleşmişlerdir.

IMO (Uluslararası Denizcilik Örgütü) gemiadamlarının İngilizce yeterliğinin geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 3.17 Maritime Engilish adında bir model kurs yayınlamıştır. Aynı zamanda ortak kalıplar kullanılması amacıyla SMCP (Standart Denizcilik Haberleşme Kalıpları) geliştirmiştir. Nautical English Concil olarak IMO müfredatına uygun Denizcilik İngilizcesi eğitimini öğrencilerimize sunarak uluslararası standartta Denizcilik İngilizcesi eğitimi vermekteyiz..

Derslerimiz dört kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Hazırlık programı saat ücreti 40 TL dir.
Üretimsel yeteneklerin kullanıldığı yazma becerisinde öğrencilerimize temel seviyeden en ileri seviyeye metin oluşturabilecekleri teorik yöntemleri öğretip bol egzersiz yapmalarını sağlıyoruz.

Bunlara ek olarak, bol miktarda kelime ezberleyebilecekleri egzersizler sunarak cümle kurabilmenin en önemli kısmı olan geniş bir kelime haznesine sahip gerekliliğini karşılıyoruz.

Derslerimiz birebir ya da maksimum dört kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Saat ücretimiz 50 TL dir.
Yurtdışı ve yurtiçinde çevirmenlik yapmış, aynı zamanda İngilizce ders vermede deneyimli öğretmenlerimiz tarafından derslerimiz verilmektedir.

Derslerimizde hem İngilizce'den Türkçe'ye hem de Türkçe'den İngilizce'ye çeviri teknikleri öğretilmektedir.

Yukarıda belirtilen çeviri tekniklerine ek olarak cümleyi anlamada ve Türkçe'den İngilizce'ye çeviri yapmada en önemli öğe olan kelime kapasitesini arttırmak için eşsiz kelime ezberleme egzersizlerimizi öğrencilerimize sunmaktayız.

Derslerimiz birebir ya da maksimum dört kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Saat ücretimiz 50 TL dir.
Genel olarak genel İngilizce yeterli olsa da her mesleğe özgü terimler ve ifadeler farklılık gösterdiği için işe odaklı daha özel bir İngilizce kursuna ihtiyaç vardır.

Bu nedenle NAUTICAL ENGLISH COUNCIL olarak İş İngilizcesi kurslarını öğrencilerimize sunmaktayız.

Derslerimiz maksimum dört kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Saat ücretimiz 50 TL dir.
İngilizce okuma, dinleme, yazma ve konuşma alanında dört becerinin ölçüldüğü TOEFL hazırlık programımız iki ana gruba ayrılmaktadır.

Pasif becerilerin ölçüldüğü Reading ve Listening bölümü için öğrencilerimizin okuma ve dinleme becerileri eşsiz cümle tanıma, anlama teknikleri ve kelime kapasitesini arttırıcı özgün kaynaklarımız ile geliştirilir.

Aktif becerilerin  ölçüldüğü Speaking ve Writing bölümde öğrencilerimize konuşabilmek ve yazabilmek için ihtiyaç duyulan kullanıma hazır Active kelimeri edindirici özgün kaynaklarımız sunulup yeterlik miktarda Active kelime ezberlemeleri sağlanır. Bunlara ek olarak hem Türk hem de yabancı öğretmenlerimiz ile bol miktarda sınav formatına uygun pratik yaptırılır.

Derslerimiz birebir ya da maksimum 4 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Saat ücretimiz 40 TL dir. Hazırlık programımızın süresi 40 saattir.
British Council (BC), University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilen bir dil sınavıdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. IELTS Sınavı Academic ve General Training olmak üzere iki seçeneğine sahiptir. General Training seçeneği genelde göçmenlik başvuruları için tercih edilir, Academic seçenek ise eğitim alanında yapılan başvurularda tercih edilmektedir.HAZIRLIK PROGRAMI İÇERİĞİ
Hazırlık programımız Grammar (Dilbilgisi), Basic and Advanced Academic Vocabulary (Temel ve İleri seviye Akademik Kelime Bilgisi) ve Sınava Yönelik Soruların Çözümü olarak üç kısıma ayrılmıştır.

Dilbilgisi bölümünde öğrencilerimizin cümle yapılarını anlayabilme ve cümle üretebilme becerileri için gerekli olan yapısal bilgiler anlatılır. Bu sayede öğrencilerimiz karşılaştıkları ve ayrıca üretmek istedikleri tüm cümle yapılarını öğrenmiş olurlar.

Vocabulary bölümünde öğrencilerimize yeterlik sınavlarında çıkan tüm temel ve ileri seviye kelimeler verilip eşsiz kelime ezberleme materyalleri ile bu kelimelerin ezberlenmesi sağlanır.  

Sınava yönelik soruların çözümü bölümünde; Reading (Okuduğunu anlama), Listening (Dinlediğini anlama), Speaking (Konuşma), Writing (Yazma) pratikleri yapılır ve sınav formatına uygun testler çözülür. Derslerimiz alanında uzman Türk Ve yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.


Derslerimiz dört kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Hazırlık programı saat ücretimiz 40 TL dir.
Uzun yıllardır bir çok öğrencimizi başarıya ulaştırdığımız YDS hazırlık kursumuz eşsiz cümle tanıma teknikleri ve kelime kapasitesini arttırıcı kaynakları kapsamaktadır.

Bu gerekli altyapı sunulduktan sonra öğrencilerimiz kelime ezberlemeye devam ederken geçmiş yıllarda çıkmış soruları çözerek performanslarını görme şansı elde ederler. En az on deneme testi çözen öğrencilerimiz sınavda da hemen hemen aynı notu almaktadırlar.

Başka hazırlık programlarına katılıp başarıyı yakalayamayan, kursumuzda istediği hedefe ulaşan bir çok öğrencimiz oldu.

Maksimum dört kişilik sınıflarda verilen kursumuzun sat ücreti 40 TL dir. Hazırlık programımızın süresi 40 saattir.