İstanbul Üsküdar Osman Göktaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Osman Göktaş

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Konuşma Terapisi Kursu , Rehabilitasyon Kursu , Drama Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Osman Göktaş, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 05.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5976 kurs/özel ders verenden 286 . sıradadır. Başta Konuşma Terapisi olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Osman Göktaş, 8 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Samsun ozel egitim ogretmenligi bolumunden mezunum.Alan mezunuyum yani. 6 yildir uygulama okulunda gorev yapiyorum..otizmle ilgilide ek seminer ve sempozyum deneyimlerim mevcuttur.


Konuşma Terapisi Nedir?

Dil veya konuşma bozukluğu olan birçok çocuk için uygulanan tedavi yöntemine dil ve konuşma terapisi denir. Konuşma bozukluğu seslerin doğru üretilmemesi ile ilgilidir. Dil bozukluğu ise anlamdaki güçlük ya da düşüncelerini bildirmek için kelimeleri bir araya koyamamaktır. Buna bağlı olarak konuşma terapisi çeşitli dil ve konuşma bozukluğu olan her yaştaki kişiye yardım eder.

Rehabilitasyon Nedir?

Bir kimsenin iş yapmaya engel olan sakatlığını ya da hastalığını gidermek, onu iş yapabilecek, çalışabilecek duruma getirmek için uygulanan sağaltım, bakım ve eğitim işidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Diyaframi yanlis kullanma,cumle yapisini yanlis kurma ve varsa ozel olarak disleksiden kaynaklanan dil ve konusma bozukluklarin giderilmesi icin ozel teknik ve egzersizlerle ozel ders veriyorum.
Ozel egitim Rehabilitasyon merkezlerinde ozel gereksinimli cocuklara belli gun ve seanslarda ders verilir
Ozel gereksinimli cocuklara dikkat artirma ve surdurme,odaklanma ve zihinsel terapi amaciyla drama teknigi kullanilir.drama teknigiyle yaratici oyunlar ve canlandirmalar yapilir.
Ozel gereksinimli cocuklarin ailelerine danismanlik ayrica ilgili konuyla alakali yonlendirme ve takip yapiyorum.
Ozel ders araciligiyla Ozel gereksinimli cocuklara okuma yazma dersi veriyorum.