İstanbul Üsküdar Samet Ali Yurdakul

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Samet Ali YURDAKUL

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Samet Ali YURDAKUL, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 16.05.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 3225 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Samet Ali YURDAKUL, 5 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
pekiştirdiğim deneyimlerimi yeni kişilere aktarmak ve onların kendi yorumlarıyla bu bilgileri geliştirmesi, Tanışmak dileği ile sevgiler.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencinin önce ortaokuldaki eksiklerini kapatarak sonra lise dersine geçip geçmiş ve şimdi bağıntısı kurarak ders öğretmek temel amaçtır. Ayrıca öğrenciyi YKS gibi zorlu sınavlara hazırlamak için öğrenci ile sürekli test çözümü yapılır. Her ünite sonunda mini sınavlar yapılarak öğrenci gelişimi takip edilir.
Ortaokul matematik özel dersinde öncelikli amaç öğrenciye matematiği sevdirmek ona matematiğin hayatımızdaki önemini vurgulamak ve lise merkezi sınavlarına hazırlamaktır. Ayrıca matematiği sırf soru bankasına bağlı olarak değil eğlenceli küçük yarışmalar şeklinde öğretmek temel amaçtır.
Öğrenciye oyunla matematik öğretmek temel amaçtır. 4 işlem yeteneğini geometri hayal gücünü oyunlarla geliştirmek temel amaçtır. Okul derslerine itinaya yardımcı olunur.
Öğrenciye matematiğin temel disiplinlerini anlatarak matematiğe ısınmasını ve matematik dili ile gündelik dili bağdaştırarak her türlü matematik operasyonu hakkında bilgi sahibi olmasını amaçlıyorum. Öğrencinin istediği seviyede sıkmadan eğitim veriyorum
LGS özel dersinde amaç öğrencinin matematiğe karşı sevgisini artırmak problem çözme ve işlem yapma kabiliyetini artırmaktır. Ders esnasında monoton bir şekilde soru bankasına gönülmek yerine öğrenciye konu hakkında gündelik hayattan örnekler vererek derslere ısınmasını sağlamaktır. Ayrıca öğrenci takip grafiği ile deneme net analizi yapmak bir diğer önemli husus. Yani hem ders yapıyoruz hem de eğleniyoruz.
AYT kursumuzda matematiğin temelini de hatırlatarak özellikle trigonometri, türev, integral, limit gibi konuların tamamına hakim olan öğrenci profili oluşturuyorum.
AYT kursumuzda matematiğin temelini de hatırlatarak özellikle trigonometri, türev, integral, limit gibi konuların tamamına hakim olan öğrenci profili oluşturuyorum.
AYT’te temel oluşturmak, problem becerisi oluşturmak 4 işlem yeteneği ve geometri yeteneği geliştirmek temel amaçtır. Fonksiyonlar, polinomlar, parabol gibi konularda tam öğrenme sağlanır.
Tyt kursunun amacı açılımından yola çıkarak matematikte temel yeterlilik kazandırmaktır. Temel yetenekten kasıt problem çözme oran orantı gibi konulara hakim olma 4 işlem ve temel kavramlar yetilerine geometri dersine ilgili olma yetilerinin tamamına sahip olacak öğrenciler yetiştiriyorum.
LGS kursunun temel amacı öğrenciye farklı açılardan problem çözme becerisi kazandırma, test çözerken hız kazandırma ve ona liseye yönelik matematiği sevdirmedir.
YKS kursumuzda öğrenciye TYT ve AYT konularını birbirlerine bağıntılı olacak şekilde veriyorum. Yani TYT de yer alan parabol ve fonksiyonları konusunu AYT de de yaptırmak temel hedeftir.
Matematik Genel Kursunun temel amacı matematikle ilgisi olan herkese matematiği sevdirmek matematiğin hayatla olan ilişkisini açıklamak matematiğe karşı olan önyargıları kırmaktır. Derslerimizde öğrencinin istediği seviyeye uygun biçimde ders verilir.