İstanbul Fatih Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları

fatİh, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Arapça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 23.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3791 kurs verenden 949 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları, 49 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları 2009 yılının Mayıs ayında Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’nın kuruculuğunda İstanbul’un Fatih ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Bünyesinde Millî Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren Özel Akdem Dil Eğitim Merkezi, öğrenci ve öğretmen sayısı itibariyle Arapça ve Yabancılara Türkçe eğitimlerinde Türkiye’nin en büyük dil eğitim merkezi olma özelliğini göstermektedir.

Kurum bünyesinde Arap Dili alanında lisans eğitimi almak isteyenler için Hollanda’da faaliyet gösteren Avrupa İslam Üniversitesi’nin dört yıllık lisans programlarının takviye dersleri uygulanmakta, öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile sınavları organize edilmektedir.

Yabancılara yönelik Türkçe Dil Eğitimlerinin yanı sıra yabancı öğrencilerin Türkiye’deki üniversitelere girişinde yapılan YÖS Sınavları için takviye eğitimler düzenlenmekte, devlet okullarında okuyan Arap öğrenciler için okul derslerine takviye Arapça-Türkçe destekli etüt programları uygulanmaktadır.

Hali hazırda İstanbul Başakşehir’de şubesi olan Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları şube dışında İstanbul’da otuzu aşkın noktada iki bine yakın öğrenciye kurumsal Arapça eğitimleri hizmeti sunmaktadır.

Ürdün’de Ewan Dil Eğitim Kurumları ile iş birliği protokolü olan Akdemistanbul, yarıyıl tatili ile yaz dönemlerinde öğrencilerin Ürdün’de dil eğitimi programlarını organize etmekte; aynı şekilde yurt dışından Türkiye’ye yönelik “Turizm Odaklı Türkçe Dil Eğitim Paketleri” programları düzenlemektedir.  

Türkiye’de Arapça ve Yabancılara Türkçe öğretimi alanında tematik yayınlar yapan Akdem Yayınlarını bünyesinde barındıran Akdemistanbul, yayın politikası ve dil öğretimindeki yaklaşımları ile yayın dünyasında seçkin bir yer edinmektedir. Akdemstore markası ile Arapça Öğretimi alanında dünya genelinde yayınların Türkiye’deki satış ve dağıtım işlerini yürüten Akdemistanbul, Türkiye’de yaşayan Arap nüfusun toptan ve perakende kitap ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Akdemistanbul dil alanında sivil çalışmalar yürütmek ve topluma Arapça öğretimi konusunda katkı sağlamak amacıyla Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin kurulmasında öncü rol oynamış; Türkiye’de dil alanındaki tematik sivil toplum kuruluşlarının öncülüğünü yapmıştır. Bu bağlamda Uluslararası Arapça Yarışmaları, Arapça Öğretimini Geliştirme Sempozyumları, öğretmenlere yönelik Arapça eğitimler,  Arapça öğretim metotları seminerleri, Uluslararası hakemli Arapça öğretim metotları dergisi, kamu kurumlarına dil eğitim danışmanlığı, proje okullarındaki Arapça öğretimin desteklenmesi Akademi Lisan Derneği tarafından paydaşları ile birlikte yürütülmektedir.

“Ana dili gibi…” sloganı ile Türkiye’de dil öğretiminde marka olan Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları olarak sizleri de sıcak ortamımıza bekler, dil öğrenmenin keyfini bizlerle çıkarmaya bekleriz…


www.akdemistanbul.com.tr


Akdemistanbul Fatih Merkez
Akşemsettin Mh. Akdeniz Cd. No:99-101 Fatih / İstanbul
Tel:+90 212 521 41 16
Fax:+90 212 521 41 36
e-Posta:info@akdemistanbul.com.tr

Fotoğraflar
Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları

Verilen Kursların Ayrıntıları
Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları 2009 yılının Mayıs ayında Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’nın kuruculuğunda İstanbul’un Fatih ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde Millî Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren Özel Akdem Dil Eğitim Merkezi, öğrenci ve öğretmen sayısı itibariyle Arapça ve Yabancılara Türkçe eğitimlerinde Türkiye’nin en büyük dil eğitim merkezi olma özelliğini göstermektedir. Kurum bünyesinde Arap Dili alanında lisans eğitimi almak isteyenler için Hollanda’da faaliyet gösteren Avrupa İslam Üniversitesi’nin dört yıllık lisans programlarının takviye dersleri uygulanmakta, öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile sınavları organize edilmektedir. Yabancılara yönelik Türkçe Dil Eğitimlerinin yanı sıra yabancı öğrencilerin Türkiye’deki üniversitelere girişinde yapılan YÖS Sınavları için takviye eğitimler düzenlenmekte, devlet okullarında okuyan Arap öğrenciler için okul derslerine takviye Arapça-Türkçe destekli etüt programları uygulanmaktadır. Hali hazırda İstanbul Başakşehir’de şubesi olan Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları şube dışında İstanbul’da otuzu aşkın noktada iki bine yakın öğrenciye kurumsal Arapça eğitimleri hizmeti sunmaktadır. Ürdün’de Ewan Dil Eğitim Kurumları ile iş birliği protokolü olan Akdemistanbul, yarıyıl tatili ile yaz dönemlerinde öğrencilerin Ürdün’de dil eğitimi programlarını organize etmekte; aynı şekilde yurt dışından Türkiye’ye yönelik “Turizm Odaklı Türkçe Dil Eğitim Paketleri” programları düzenlemektedir. Türkiye’de Arapça ve Yabancılara Türkçe öğretimi alanında tematik yayınlar yapan Akdem Yayınlarını bünyesinde barındıran Akdemistanbul, yayın politikası ve dil öğretimindeki yaklaşımları ile yayın dünyasında seçkin bir yer edinmektedir. Akdemstore markası ile Arapça Öğretimi alanında dünya genelinde yayınların Türkiye’deki satış ve dağıtım işlerini yürüten Akdemistanbul, Türkiye’de yaşayan Arap nüfusun toptan ve perakende kitap ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Akdemistanbul dil alanında sivil çalışmalar yürütmek ve topluma Arapça öğretimi konusunda katkı sağlamak amacıyla Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin kurulmasında öncü rol oynamış; Türkiye’de dil alanındaki tematik sivil toplum kuruluşlarının öncülüğünü yapmıştır. Bu bağlamda Uluslararası Arapça Yarışmaları, Arapça Öğretimini Geliştirme Sempozyumları, öğretmenlere yönelik Arapça eğitimler, Arapça öğretim metotları seminerleri, Uluslararası hakemli Arapça öğretim metotları dergisi, kamu kurumlarına dil eğitim danışmanlığı, proje okullarındaki Arapça öğretimin desteklenmesi Akademi Lisan Derneği tarafından paydaşları ile birlikte yürütülmektedir. “Ana dili gibi…” sloganı ile Türkiye’de dil öğretiminde marka olan Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları olarak sizleri de sıcak ortamımıza bekler, dil öğrenmenin keyfini bizlerle çıkarmaya bekleriz…

Yorumlar