İzmir Bayraklı Anakent Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ANAKENT AKADEMİ

bayrakli, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Satranç Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Bale Kursu , Halk Oyunları Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Hızlı Okuma Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Mental Aritmetik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ANAKENT AKADEMİ, İZMİR BAYRAKLI ve civarında hizmet vermekte olup 30.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 454 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. ANAKENT AKADEMİ, 74 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TERAPİ
ÇOCUK PİSİKOLOJİSİ


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.
Verilen Kursların Ayrıntıları
MENTAL ARİTMATİK VE HIZLI OKUMA EĞİTİMLERİ
MATEMATİK TÜRKÇE DERSLERİ VERİLİR
HER YAŞA UYGUN EĞİTİM VERİLMEKTEDİR
KENDİ SAHNEMİZDE TİYATRO ÇALIŞMALARI YAPILMAKTADIR