İzmir Bayraklı Fatih Çetin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

FATİH ÇETİN

bayrakli, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
FATİH ÇETİN, İZMİR BAYRAKLI ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1085 kurs verenden 431 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 9 farklı kurs vermektedir. FATİH ÇETİN, 47 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
2007 yılında LİSE MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ'nden mezun oldum. Matematik alanında yüksek lisans ve doktoramı tamamladım. Talep eden velilerime lisans, yüksek lisans, doktora diplomalarımı, ingilizce olarak yazdığım uluslararası makalelerimi ve katıldığım uluslararası kongre sertifikalarımı dosya halinde sunabilirim. 33 yaşında ve evli olup, 10 yılı aşkın süredir ilköğretim, lise ve KPSS de dahil olmak üzere her seviyeden özel ders vermekteyim. 10 yıldır öğretmen olarak, mezuniyet öncesinde de 5 yıl üniversite öğrencisi olarak özel ders verdim. Alanıma hakim bir öğretmenim. Derslerimde, formül ezberletmek yerine, her öğrencinin seviyesine göre, ihtiyacı olduğu konuları, sıkmadan ve mantığına yatırarak vermeye çalışıyorum. Öğrencilerim evdeki çalışmalarını da sayısal analizlerle haftalık takip ediyorum. Ailelere de aylık periyotlar halinde, öğrencinin çalışmaları ile ilgili sayısal raporlar sunuyorum. Hedefleri olan öğrencileri tercih etmekteyim. Ödevler verip, ailelerle de yakın temasta olup, eğitim koçluğu da yapmaktayım.
Hangi seviyede der vermekteyim?
1- TEOG ve İlköğretim okula yardımcı matematik dersi - Ödevler ve yazılıya hazırlık
2- YGS - LYS
3- Lise 1- 2 - 3 Okula yardımcı matematik dersleri - Yazılıya hazırlık
4- ALES - KPSS - DGS
Benim için öğrencimin konuyu anlaması esastır. Başlangıç seviyesinde çok öğrencim oldu. Ama derslerde formül ezberletmek yerine, öğrencimin mantığına yatırarak ders işlediğim için, çok iyi mesafe katettiler.
Derslerim ortalama 1,5 -2 saat arası sürmektedir. Derslerin bitiminde yapılamayan sorulara da bakıyorum. Ödevler veriyorum.
Saat ücreti değil, seans ücreti alıyorum. Dersimiz 2 saat de sürse fiyat 90 tl dir. İlk dersimiz ücretsiz olup, deneme ve tanışma dersidir. Memnun kalmazsanız devam etmeyebilirsiniz.
Grup indirimi yapılmaktadır. İki kişi ders almak istediğinizde ders başına 150 tl almaktayım. Yani kişi başına fiyat 75 tl ye düşmekte.
Her seviyeden çeşitli liselere ve üniversitelere öğrencilerim yerleşti. Fakat yerleştirmeler sadece matematikle olmadığı için, şu kişiyi ben yerleştirdim demek, diğer branş hocalarımıza saygısızlıktır. Talep edenlere birebirde referans ismi ve telefonu verebilirim.
Hedefleri olan öğrenciler benden memnun kalacaklardır.
LÜTFEN UNUTMAYINIZ : MATEMATİK, MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖĞRENİLİR..  MATEMATİK DERSİ VERİLİR DİYEN HERKESE İTİMAT ETMEYİNİZ..


Verilen Kursların Ayrıntıları
2007 yılında LİSE MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ'nden mezun oldum. Matematik alanında yüksek lisans ve doktoramı tamamladım. Talep eden velilerime lisans, yüksek lisans, doktora diplomalarımı, ingilizce olarak yazdığım uluslararası makalelerimi ve katıldığım uluslararası kongre sertifikalarımı dosya halinde sunabilirim. 33 yaşında ve evli olup, 10 yılı aşkın süredir ilköğretim, lise ve KPSS de dahil olmak üzere her seviyeden özel ders vermekteyim. 10 yıldır öğretmen olarak, mezuniyet öncesinde de 5 yıl üniversite öğrencisi olarak özel ders verdim. Alanıma hakim bir öğretmenim. Derslerimde, formül ezberletmek yerine, her öğrencinin seviyesine göre, ihtiyacı olduğu konuları, sıkmadan ve mantığına yatırarak vermeye çalışıyorum. Öğrencilerim evdeki çalışmalarını da sayısal analizlerle haftalık takip ediyorum. Ailelere de aylık periyotlar halinde, öğrencinin çalışmaları ile ilgili sayısal raporlar sunuyorum. Hedefleri olan öğrencileri tercih etmekteyim. Ödevler verip, ailelerle de yakın temasta olup, eğitim koçluğu da yapmaktayım. Hangi seviyede der vermekteyim? 1- TEOG ve İlköğretim okula yardımcı matematik dersi - Ödevler ve yazılıya hazırlık 2- YGS - LYS 3- Lise 1- 2 - 3 Okula yardımcı matematik dersleri - Yazılıya hazırlık 4- ALES - KPSS - DGS Benim için öğrencimin konuyu anlaması esastır. Başlangıç seviyesinde çok öğrencim oldu. Ama derslerde formül ezberletmek yerine, öğrencimin mantığına yatırarak ders işlediğim için, çok iyi mesafe katettiler. Derslerim ortalama 1,5 -2 saat arası sürmektedir. Derslerin bitiminde yapılamayan sorulara da bakıyorum. Ödevler veriyorum. Saat ücreti değil, seans ücreti alıyorum. Dersimiz 2 saat de sürse fiyat 90 tl dir. İlk dersimiz ücretsiz olup, deneme ve tanışma dersidir. Memnun kalmazsanız devam etmeyebilirsiniz. Grup indirimi yapılmaktadır. İki kişi ders almak istediğinizde ders başına 150 tl almaktayım. Yani kişi başına fiyat 75 tl ye düşmekte. Her seviyeden çeşitli liselere ve üniversitelere öğrencilerim yerleşti. Fakat yerleştirmeler sadece matematikle olmadığı için, şu kişiyi ben yerleştirdim demek, diğer branş hocalarımıza saygısızlıktır. Talep edenlere birebirde referans ismi ve telefonu verebilirim. Hedefleri olan öğrenciler benden memnun kalacaklardır. LÜTFEN UNUTMAYINIZ : MATEMATİK, MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖĞRENİLİR.. MATEMATİK DERSİ VERİLİR DİYEN HERKESE İTİMAT ETMEYİNİZ..

Yorumlar