İzmir Beydağ Turan Bozkurt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Turan Bozkurt

beydağ, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Turan Bozkurt , İZMİR BEYDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 14.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 1374 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Turan Bozkurt , 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Access, Excel ve bilgisayr kursları ve özel dersleri verilir.


Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

Office Nedir?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.