Bu kursu paylaş
0 Yorum

American Life Bornova

bornova, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
American Life Bornova, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 13.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 939 kurs verenden 274 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs vermektedir. American Life Bornova, 152 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan AmericanLIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur.

AmericanLIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. AmericanLIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.
#ingilizce #almanca #ruscaYorumlar