İzmir Bornova Arman Berçin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arman Berçin

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arman Berçin, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 28.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 882 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arman Berçin, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dünyanın en önemli digital müzik platformları Beatport,Itunes da yaptığı güçlü müzik prodüksiyonları top listelerine defalarca girmiş,ödüllü Dj/Prodüktörden öğrenme garantili müzik produksiyonu dersleri.Derslerimizin içeriği Cubase üzerinden tamamlanıcak olup eğitim sonunda lisanslı full sürüm cubase DAW programı hediye olarak verilmektedir.


Müzik Prodüksiyon Nedir?

Müzik prodüktörleri müzik sektörünün kalbi ve ruhudur, onlar perde arkasındaki sessiz yıldızlardır. Kötü prodüksiyon en güzel şarkıyı yok ederken, iyi bir prodüksiyon şarkıcıyı bir anda efsaneye dönüştürebilir. Michael Jackson, Madonna gibi bir çok büyük artistin arkasında ciddi prodüktörler vardır ve günümüzde birçok artist prodüktörlük mertebesine ulaşarak kendini daha iyi ifade etmeyi tercih etmektedir.
Hayatını müziğe adayanlar için prodüktörlük ömür boyu süren bir hayaldir. 10 yıl öncesine kadar stüdyo da görev alabilmek için belli bir düzeye kadar çıraklık tecrübesi yeterliydi, ama bugünün fark yaratan prodüksiyonlarına imza atabilmek için analog ve dijital teknolojilerdeki profesyonel yaklaşımlara ulaşmak gerekir.

Verilen Kursların Ayrıntıları