Ücretsiz Teklif Al

Bülent Öztürk

Kurs Yeri : BORNOVA, İZMİR


Detaylar

Verdiği Kurslar

İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Merhaba,
Özel İngilizce Konuşma Dersi veriyorum.
Üniversite eğitimimi % 100 ingilizce eğitim veren bir okulda tamamladım ve 3 yıl boyunca yurtdışında yaşadım. Yurtdışında uzun süre ingilizce konuşma dersleri verdim.
Genelde okullarımızda gramer ve temel dil kurallarını öğreniriz ama konuşmaya başlamak için konuşma sınıfları olmazsa olmazlardır.
Orta seviye gramer bilginize varsa size konuşmayı oyunlarla videolarla ve çeşitli diğer çıktılarla öğretebilirim.
Her hafta bir konu üzerine konuşmaya çalışacağız ve haftalar geçtikçe daha özgüvenle konuşabildiğinizi göreceksiniz.
Önerin haftada 2 sefer 1.5 saat olarak toplam 3 saat almanız. Bu şekilde haftalık ücret 150 tl dir. Yaklaşık 6ay gibi bir sürede ingilice konuşma seviyeniz iyi seviyelere gelecektir.( deneyimlerime göre)


Kurs Detayı

Merhaba, Özel İngilizce Konuşma Dersi veriyorum. Üniversite eğitimimi % 100 ingilizce eğitim veren bir okulda tamamladım ve 3 yıl boyunca yurtdışında yaşadım. Yurtdışında uzun süre ingilizce konuşma dersleri verdim. Genelde okullarımızda gramer ve temel dil kurallarını öğreniriz ama konuşmaya başlamak için konuşma sınıfları olmazsa olmazlardır. Orta seviye gramer bilginize varsa size konuşmayı oyunlarla videolarla ve çeşitli diğer çıktılarla öğretebilirim. Her hafta bir konu üzerine konuşmaya çalışacağız ve haftalar geçtikçe daha özgüvenle konuşabildiğinizi göreceksiniz. Önerin haftada 2 sefer 1.5 saat olarak toplam 3 saat almanız. Bu şekilde haftalık ücret 150 tl dir. Yaklaşık 6ay gibi bir sürede ingilice konuşma seviyeniz iyi seviyelere gelecektir.( deneyimlerime göre) İrtibat için 5337019216