İzmir Bornova Bu Hesap Silindi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bu Hesap Silindi

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bu Hesap Silindi, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 19.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1752 kurs/özel ders verenden 270 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bu Hesap Silindi, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hem ortaokul hem lise düzeyinde matematik ve geometri dersi veriyorum. Öğrencime aynı zamanda rehberlik de yapmak istiyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencinin sosyal hayatla en çok içiçe olduğu, çevresinde olan yada olmayan her şeyden etkilendiği bir dönem. Bu yüzden bu dönemde öğrenciyle arkadaş ve öğretmenlik çizgisi üzerinde yürümeyi düşünüyorum. Aynı zamanda rehberliğin en çok ihtiyaç duyulacağı dönem olarak düşünüyorum.
Ortaokul aslında bir geçiş dönemi. Çevresinde olup bitenleri anlamaya ve sorgulamaya başladığı ancak genel anlamda doğru yorumlaması için bir yetişkine ihtiyaç duyduğu bir dönem. Bu yüzden önceliğim bireyi topluma doğru şekilde kazandırabilmek olacak. Aynı zamanda öğrencime matematik alanında da yardımcı olacağım.
İlkokul aslında temellerin atıldığı dönem. Bu yüzden bu dönemde yapılacak her şey daha kalıcı olacak. Bu yüzden öğrenciyi sadece sınava yönelik hazırlamayacağım. Bilgiyi ezberletmek yerine öğretme taraftarıyım.
Ayt matematik formüle ve pratiğe dayalı bir alan. Derste formülden ziyade soru üzerinde bol bol duracağız. Ders dışında da bol bol soru çözmesini isteyeceğim. Çünkü ayt de bilgileri unutmamak için süreklilik gerekiyor.
Tyt matematik formülden ziyade mantığa dayalı olduğu için öğrencime sorularda hangi noktalara dikkat etmesi, sorulara nasıl yaklaşması gerektiğini öğreteceğim.  Derslerde bol bol soru çözerek ve çözdürerek pratik kazanmasını sağlayacağım.