İzmir Bornova İlhami Yalçın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İlhami Yalçın

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Inventor Kursu , SAP Kursu , Scratch Kursu , Showcase Kursu , SPSS Kursu , SAP2000 Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İlhami Yalçın, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 10.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 1267 . sıradadır. Başta SAP olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. İlhami Yalçın, 7 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Autodesk Inventor kullanımı eğitimi; mekanik tasarım ve Ansys yapısal analiz modülü kullanımı eğitimi vermekteyim.
Inventor’da 3D modelleme, 2d imalat ve montaj resimlerinin oluşturulması, geometrik ölçü ve toleranslandırma konularını detaylı olarak işlemekteyim.
Tasarım konusunda ise, malzeme bilgisi, malzeme seçimi ve ısıl işlem, yüzey işlemleri seçimi yanısıra, kaynaklı imalat, kıvrımlı saç imalatı gibi yöntemlerle beraber, mekanik sistem tasarımı, hidrolik sistem tasarımı eğitimi vermekteyim.


Inventor Nedir?

Bu anlamda enerji tasarrufunu sağlamak amacıyla devrelerdeki frekans ayarını düzenleyen cihazlara da inverter ismi verilmektedir. Alternatif akımı doğru akıma, doğru akımı da alternatif akıma çeviren ve 3 fazlı çalışma sistemine sahip olan, gerilim ve frekansları düzgün bir şekilde ayarlayan tüm cihazlar inverterdır.

SAP Nedir?

SAP, merkezi Walldorf Almanya'da bulunan, Avrupa'nın en büyük yazılım şirketidir. SAP, 1972 yılında beş eskiIBM çalışanı tarafından "Systems Analysis and Program Development" adı altında Mannheim Almanya'da kurulmuştur. 130'dan fazla ülkede ofisi bulunmaktadır. Şirketin en iyi bilinen ürünleri SAP ERP (Enterprise Resources Planning) ve SAP Business Objects (İş zekası ve Analitik Raporlama) yazılımıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları