İzmir Bornova Lingua Dil Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Lingua Dil Merkezi

bornova, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Arapça Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Lingua Dil Merkezi, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 15.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1087 kurs verenden 119 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. Lingua Dil Merkezi, 97 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Lingua, dünya dili İngilizce’yi en güzel şekilde öğreterek , geleceğinize bir yatırım fırsatı oluşturma amacıyla kurulmuştur. Ülkemizdeki yabancı dil eğitimi konusundaki problemler dikkate alınarak bir planlama yapılmıştır. Klasik sistemden farklı İngilizce eğitim fırsatı sunar.
         İngilizce’yi   video ve film izleyerek  öğrenirsiniz.
 Speak-fast yöntemi  ile  akıcı İngilizce konuşursunuz.
         2-6 kişilik grup ile % 100 verimli  eğitim alırsınız.
 Doğru yer ve zamanda mutlaka İngilizce öğrenirsiniz!

Lingua Hakkında

Lingua, dünya dili İngilizce’yi en güzel şekilde öğreterek , geleceğinize bir yatırım fırsatı oluşturma amacıyla kurulmuştur. Ülkemizdeki yabancı dil eğitimi konusundaki problemler dikkate alınarak bir planlama yapılmıştır.
Size sınıfın çok ötesine uzanan ve sizi İngilizce dilinin içine alan bir dil öğretim yöntemi sunmak istiyoruz.

Sizin tamamen sürükleyici ve unutulmaz bir deneyim yaşamanızı istiyor ve bunun olmasını sağlamak amacıyla bizimle geçireceğiniz zamanın en iyisi olması için çalışıyoruz.

Yabancı dil eğitiminin nasıl olması gerektiği konusunda uzun yıllar süren eğitim ve deneyimler ile yurtdışında gerçekleştirilen eğitim ve gözlemlerin ışığında oluşturduğumuz:

Teknolojik donanımlı 10-12 kişilik sınıflar.
Deneyimli ve yenilikçi öğretmen kadromuz.
Yabancı eğitmenlerin eşlik ettiği konuşma ağırlıklı sınıflar sayesinde kaliteli ve keyifli bir ders ortamını öğrencilerimize sunuyoruz.

Fotoğraflar
Lingua Dil Merkezi Lingua Dil Merkezi

Verilen Kursların Ayrıntıları
Lingua, dünya dili İngilizce’yi en güzel şekilde öğreterek , geleceğinize bir yatırım fırsatı oluşturma amacıyla kurulmuştur. Ülkemizdeki yabancı dil eğitimi konusundaki problemler dikkate alınarak bir planlama yapılmıştır. Klasik sistemden farklı İngilizce eğitim fırsatı sunar. İngilizce’yi video ve film izleyerek öğrenirsiniz. ? Speak-fast yöntemi ile akıcı İngilizce konuşursunuz. ? 2-6 kişilik grup ile % 100 verimli eğitim alırsınız. ? Doğru yer ve zamanda mutlaka İngilizce öğrenirsiniz!

Yorumlar