Muğla Milas Nagihan Nur Aygün

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nagihan Nur Aygün

mİlas, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nagihan Nur Aygün, MUĞLA MİLAS ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 186 kurs/özel ders verenden 44 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nagihan Nur Aygün, 103 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesi'nde uluslararası ilişkiler okumaktayım.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Bölümümün İngilizce olmasının yanında daha önce birden çok yutdışı deneyimim oldu bu yaz Amerika' da yaşadım. Gerek gramer gerek konuşma pratiğinde yardımcı olurum. Sorumluluk sahibi çalışmayı seven ve özveriliyimdir.
Tercihim özellikle ilkokul ortaokul ve lise çağındaki çocuklardır.
Saatlik kurs ücreti 35 tl'dir.