İzmir Bornova Nusret Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nusret Yılmaz

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: KPSS Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nusret Yılmaz, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1612 kurs/özel ders verenden 1061 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nusret Yılmaz, 18 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fen lisesi mezunu ve Elektrik Elektronik müh 4. sınıf öğrencisinden kpss ve ygs matematik- geometri dersi verilir.


KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.

Geometri Nedir?

Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır.

Yunanca bir kelime olan geometri kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom postülat tanım (tarif) teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom ispata ihtiyaç duyulmadan kabul edilen önermelerdir
Verilen Kursların Ayrıntıları