İzmir Bornova Özüm İlkyaz Kecmener

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özüm İlkyaz Kecmener

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , almanca çeviri Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YDS Kursu , YDS Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özüm İlkyaz Kecmener, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 17.05.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2061 kurs/özel ders verenden 1455 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özüm İlkyaz Kecmener, 113 gelen talepten 54 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2017-2019 Almanca Özel Ders Öğretmenliği
Britisch Town
Amerikan Kültür Dil Kursları
Serbest Çeviri
Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü
Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi Yabancı Dil Bölümü (İngilizce)
Goethe Institut Zertifikat B2.2 Deutschland/DresdenVerilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce YDS ve ya üniversitelerin eğitim dili İngilizce olan bölümlerine hazırlık.Kurs günü ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.
Eğitim dili İngilizce olan liselerde öğrenim görmek isteyen ve ya liselerin yabancı dil bölümünü tercih edecek olan öğrenciler için hazırlık kursu.Kurs günü ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenecektir.
Ders günü ve ders saati sayısı öğrencinin talebine göre şekillenmektedir.
Almanca Birebir Ders ve ya 2-4 kişilik Özel Etüt Dersleri
İngilizce kurs içeriği,haftalık ders günü ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.
Almanca-Türkçe ve ya Türkçe-Almanca metin çevirisi,Çeviri Teknikleri.
İngilizce kurs içeriği,haftalık ders günü ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.
Almanca Birebir Ders ve ya 2-4 kişilik Özel Etüt Dersleri
YÖKDİL Sınavına Hazırlık,Gelişmiş Test Tekniği,Yabancı Dili Somut ve Soyut Olarak Kavrama.Kurs günu ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.
Ders günü ve ders süresi çocuğunuzun almasını istediğiniz eğitime göre şekillenmektedir.Çocuğun yabanci dil ile tanışması,dili somut ve soyut olarak kavrayabilmesi ve bu kavrayışı konuşma pratiği ile birlestirmesi temel hedeftir.
Almanca ve İngilizce YDS hazırlık kursu,gelişmiş test teknikleri,soyut ve somut kavrayışı konuşma pratiği ile birleştirme hedefi.Kurs günü ve saati sayısı kursiyerlerin taleplerine göre şekillenmektedir.
Üniversitelerin eğitim dili İngilizce olan bölümlerini tercih eden ve hazırlık sınıfını atlamak isteyen öğrenciler için dil kursu.Kurs günu ve ders saati sayısı kursiyerlerin taleplerine göre şekillenmektedir.
Liselerin ingilizce bölümlerine ve ya lise düzeyinde İngilizce'ye hazırlık kursu.Kurs günü ve ders saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.
ALMANCA ve İNGİLIZCE YDS Hazırlık Kursu,Gelişmiş Test Teknikleri,Yabancı Dili Somut ve Soyut Olarak Kavrama,Akıcı Konuşma Pratiği.Kurs günü ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.
ALMANCA YDS Hazırlık Kursu,Gelişmiş Test Teknikleri,Yabancı Dili Somut ve Soyut Olarak Kavrama,Akıcı Konuşma Pratiği,Okuma ve Dinleme Anlama,Kompozisyon ve Metin Yazma Becerileri,Yaratıcı Gramer Egzersizleri.Kurs günu ve saati sayısı kursiyerin taleplerine göre şekillenmektedir.