İzmir Bornova Sezer Centilmen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sezer Centilmen

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sezer Centilmen, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 24.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 702 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sezer Centilmen, 13 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba, 1971 yılı İzmir doğumluyum. Ege üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezunum. Sertifikalı direksiyon eğitmeniyim. İşini severek yapan ,karşısındakini sabırla dinleyen çözüm odaklı çalışan direksiyon eğitmeniyim. Sizi de çok kısa zamanda, trafikte aktif sürücü haline getireceğimden emin olabilirsiniz. Beni hemen arayın. Trafiğe birlikte çıkalım .Göreceksiniz bütün korkularınızı birlikte yeneceğiz.

Fotoğraflar
sezer centilmen direksiyon sezer centilmen direksiyon sezer centilmen direksiyon sezer centilmen direksiyon

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
MERHABA,
 BEN SEZER CENTİLMEN DİREKSİYON USTA EĞİTMENİYİM. YILLARDIR EDİNDİĞİM SÜRÜCÜLÜK TECRÜBELERİMİ SİZE AKTARMAK İÇİN BURADAYIM.?

 1971 İZMİR DOĞUMLUYUM. EGE ÜNİVERSİTESİ K. ARKEOLOJİ BÖLÜMÜNÜ 1994 YILINDA BİTİRDİM . UZUN YILLAR ÇOK ULUSLU ŞİRKETLERDE ÇALIŞTIKTAN SONRA BİR MÜDDET KENDİ İŞİMLE UĞRAŞTIM. DAHA SONRA SÜRÜCÜ KURSLARINDA ÇALIŞARAK EN ALT SEVİYE 0'DAN ADAY YETİŞTİRME KONUSUNDA KENDİMİ GELİŞTİRDİM.

?

 ŞU ANDA AKTİF TRAFİKTE BENDEN ALDIĞI EĞİTİMLE YOLA DEVAM EDEN BİR ÇOK ÖĞRENCİM BULUNMAKTADIR .

?