İzmir Bornova Tuana Gulveren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuana Gulveren

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Konuşma Kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuana Gulveren, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 17.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1760 kurs/özel ders verenden 572 . sıradadır. Başta İngilizce Konuşma Kursu olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuana Gulveren, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Advanced seviyesi Ingilizce bilgisine sahip,British accent ile cok kisa surede rahatca Ingilizce iletisim kurabilecek hale getiren bir egitim sunuyorum.


İngilizce Konuşma Kursu Nedir?

İngilizce konuşurken arada bir gramer düşünmek normal ancak sürekli aklınıza gramer geliyorsa bu temel konuları tam olarak kavramadığınız anlamına gelir.

Şöyle düşünün: O gramer konularını kitapta görünce anlıyorsunuz ama konuşmaya gelince zorluk çekiyorsunuz. Burada dil eğitimindeki önemli bir noktaya değinmek istiyorum.

Dil becerilerinden bahsederken alıcı ve üretici beceriler diye bir ayrım yaparız. Dinleme ve okuma alıcı becerilerdir. Konuşma ve yazma ise üretici becerilerdir. Üretici beceriler hep alıcı becerilerin gerisinde ilerler. Çoğu insanın problemi alıcı becerilerini geliştirmişken üretici becerilerini geliştirememek.

Verilen Kursların Ayrıntıları