Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÇEVİREN İNGİLİZCE KURSU

buca, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yabancı Dil Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÇEVİREN İNGİLİZCE KURSU, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 926 kurs verenden 182 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. ÇEVİREN İNGİLİZCE KURSU, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
    Özel ÇEVİREN İNGİLİZCE KURSU; olarak...Gururumuz ve yarınlarımız olan çocuklarımız bizden çok farklı bir dünya içinde eğitim ve mesleki yaşamlarında İNGİLİZCE'ye ihtiyaç duyacaklardır.Ve bunun için hazırladığımız ve yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz  İNGİLİZCE programlarımızla  çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Siz öğrencilerimize  bu eğitim hayatında destek olmaktan mutluluk duyar ve sizi en iyi şekilde bu hayata hazırlamayı  tahakkuk ediyoruz. Herhangi bir bilgi almak için veya kafanızda oluşan sorulardan dolayı aramaktan çekinmeyiniz.  


Verilen Kursların Ayrıntıları
Özel ÇEVİREN İNGİLİZCE KURSU; olarak...Gururumuz ve yarınlarımız olan çocuklarımız bizden çok farklı bir dünya içinde eğitim ve mesleki yaşamlarında İNGİLİZCE'ye ihtiyaç duyacaklardır.Ve bunun için hazırladığımız ve yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz İNGİLİZCE programlarımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Siz öğrencilerimize bu eğitim hayatında destek olmaktan mutluluk duyar ve sizi en iyi şekilde bu hayata hazırlamayı tahakkuk ediyoruz. Herhangi bir bilgi almak için veya kafanızda oluşan sorulardan dolayı aramaktan çekinmeyiniz. İletişim : 0 232 276 6 277 - 0 545 931 61 49

Yorumlar