İzmir Buca Doğan Sağlam

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Doğan Sağlam

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Fransızca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Doğan Sağlam, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 01.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1759 kurs/özel ders verenden 374 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Doğan Sağlam, 27 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2013 yılında Anadolu Üniversitesinde öğrendiğim ve Work and Travel / Erasmus gibi programlar ile geliştirdiğim ingilizce'yi günlük yaşantımın her anında kullanıyor ve artık natif kıvama geldiğim halde sürekli öğrenmeye ve geliştirmeye devam ediyorum.
2015 yılında girdiğim Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümü sayesinde öğretmenliğin nasıl olması gerektiğini ve belirli yaştaki öğrencilere nasıl ders anlatılması, nasıl yaklaşılması gerektiğini öğrenerek kaliteli bir özel ders vermenin neler gereklerini öğreniyor ve uyguluyorum.

Fransızca "le cadre européen commun de reference"da geçen seviyelerden A1 - A2 - B1 - B2 seviyede grammaire dersleri / okul sınavları ve devlet sınavlarına hazırlık / ödevlere yardım için destek dersler verebilirim.

İngilizce için C1 seviyeye kadar grammer dersleri ve konuşma dersleri / okul ve devlet sınavlarına hazırlık ve ödev yardımı.

-Ders verilecek yeri öğrencinin tercihine göre ayarlayabiliriz.
-İlk dersi ücretsiz tutuyorum. Bu dersi öğrencinin seviyesini ölçmek ve eksiklerini görebilmek için kullanıyorum ve ona uygun anlatım şeklinin, konuların neler olduğuna sonrasında karar vermek için burada topladığım verileri kullanıyorum.
-Üniversite 3. sınıfta olduğum için, hem derslerimdem ötürü hem de öğrencilerimden ötürü yoğun bir schedule'ım var. O yüzden en uygun vakti ayarlamak için görüşülmesi gerekiyor.
-Fransızca Öğretmenliği bölümünde okuduğum için formasyon eğitimi alıyor, öğretmenlik yapıyorum.
-Henüz öğrenci olduğum ve daha da tecrübe kazanmak istediğim icin fiyatlarımı olabildiğince uygun tutuyorum.