İzmir Buca Ecem Naz Göksu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ecem Naz  Göksu

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Ödevlere Yardım Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Türkçe Kursu , TYT Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ecem Naz Göksu, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 09.11.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 1078 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ecem Naz Göksu, 8 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Denizcilik işletmeleri bölümü öğrencisiyim. Daha önce de yaşadığım yerlerde ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe dersi verdim. Aynı zaman da öğrenci koçluğu da yapıyorum. Öğrenci koçluğu yaptığım öğrencilerin derslerinde ve ödevlerinde, eğitim ve sosyal hayatlarını düzene sokmalarında, aile ve sosyal ilişkilerinde yardımcı oluyorum. Benim de öğrenci olmamdan kaynaklı arkadaşça yaklaşımlarla, sosyal hayatlarında ve özellikle okul derslerinde başarı sağlamaları için yanlız değil de bir arkadaş aynı zamanda yarı öğretmen rolüyle daha iyi ilişki kuruyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Çocukların ödevleri anlayarak ve severek yapmaları dersleri öğrenmeleri için çok önemlidir. Bu nedenle çocuklarla yakın ve ilgili iletişim  sayesinde, ödevlerini eksiksiz  ve öğretici bir şekilde yapmalarında yardımcı olurum.
Denizcilik işletmeleri bölümü öğrencisiyim. Daha önce de yaşadığım yerlerde ilkokul ve lise öğrencilerine öğrenci koçluğu yaptım. Derslerinde ve ödevlerinde, eğitim ve sosyal hayatlarını düzene sokmalarında, aile ve sosyal ilişkilerinde  yardımcı oldum. Benim de öğrenci olmamdan kaynaklı arkadaşça yaklaşımlarla, sosyal hayatlarında ve özellikle okul derslerinde başarı sağlamaları için yanlız değil de bir arkadaş aynı zamanda yarı öğretmen rolüyle öğrenci koçluğu yapıyorum.