İzmir Buca Esranur Uyar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esranur Uyar

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: KPSS Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esranur Uyar, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 20.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1752 kurs/özel ders verenden 850 . sıradadır. Başta ÖMSS (LİSANS) olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esranur Uyar, 57 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uşak üniversitesi fen edebiyat fakültesi mezunuyum kpssye hazırlık dersleri veriyorum Türkçe vatandaşlık tarih coğrafya +eğitim bilimleri dersleri verilir. Ortaöğretim lise ilkokul özel ders verilir


KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.

ÖMSS (LİSANS) Nedir?

Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ile Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik" ile buna bağlı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) arasında yapılan “Protokol” hükümlerine göre ÖSYM tarafından yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçları ve kura usulü ile kamu kurum ve kuruluşlarının boş kadrolarına yerleştirme yapılacaktır. Bu kılavuz, ÖMSS sonuçları ve kura usulü ile yapılacak yerleştirmeye ilişkin esasları kapsamaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları