İzmir Merkez Gülay Atalay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülay Atalay

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Anatomi Kursu , Cam Füzyon Kursu , Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Sosyal Bilgiler Özel Ders , Tarih Özel Ders , Aile Danışmanlığı Kursu , Bilgi Teknolojileri (IT) Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Acil Durum Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Edebiyat Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Okuma Yazma Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Temel Lise Kursu , Türkçe Kursu , Tarih Kursu , TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , YKS Kursu , AÖF İlahiyat Önlisans Arapça Kursu , AÖF İngilizce Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , TYT Tarih Kursu , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , AYT Tarih Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülay Atalay, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.07.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2059 kurs/özel ders verenden 966 . sıradadır. Başta Tarih olmak üzere 59 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülay Atalay, 389 gelen talepten 31 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Manisa Celal Bayar üniversitesi Tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ Türk Dili ve Edebiyatı izmir demokrasi üniversitesi pedogojik formasyon mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir.tel 05539733432 OSMANLI TÜRKÇESİ DERSLERİNİ BAŞ BELASI DERS OLARAK  DEĞİL DE. ECDADIMIZIN, DEDELERİMİZİN DİLİ OLARAK KEYİFLE ÖĞRENMEK, ÖĞRETMEK İÇİN BEN  HER ZAMAN  VARIM YA SİZ???
6 yıllık tecrübeli özel ders hocasıyım. Her alana yeteri kadar ders verebilecek kapasitedeyim. Eğer öğrenciniz zor zamanlar geçiriyorsa ve öğrenmeyi beceremiyorsa muhakkak başvurmanızı öneririm, sıkı bir çalışmayla bir çok öğrencimi şu ana kadar alması gereken notları aldırıp sınıf geçmesine yardımcı oldum. Bayağı tecrübeliyim bu konuda.
Dersleri öğrencinin uygulamalı olarak öğrenmesi ezber niteliğinden kurtulması,yenilikçi ve modern hayata hazırlayan kolay öğrenmeye dayalı metodlarla hizmetinizdeyim.Mesleğimi çok sevmemin gereği işimde ve dolayısıyla derslerimde ciddi bir sorumluluk yüklenmekteyim.Öğrenciye dersi sevdirerek öğretmek temel amacım olup bunu kendime özgü metotlarla,en uygun öğrenme stratejileriyle yerine getirmeye çaba gösteririm.
Ortaokul Özel Ders Nedir?
ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik  özel ders verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde bulunuyor. Sizlerde  dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden  öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Özel ders sayesinde artık sizlerde  dersleri hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Dersi de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar bu derslerin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı  Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

Fotoğraflar
Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay Gülay atalay


Verilen Kursların Ayrıntıları
Dersleri öğrencinin uygulamalı olarak öğrenmesi ezber niteliğinden kurtulması,yenilikçi ve modern hayata hazırlayan kolay öğrenmeye dayalı metodlarla hizmetinizdeyim.
Manisa Celal Bayar  Üniversitesi tarih bölümü tarih dersi veriyorum
Edebiyat dersleri verilir
Türkçe dersi verilir
Sosyal bilgiler özel dersi verilir
Sosyal bilgiler özel ders verilir
Tarih okudum son sınıfım tarih dersi verilir üniversite de ve kolejde çalışıyorum özel ders veriyorum
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
Osmanlıca özel ders verilir.
Okul öncesi ve çocuk gelişimi dersleri verilir
OSMANLI TÜRKÇESİ DERSLERİNİ BAŞ BELASI DERS OLARAK  DEĞİL DE. ECDADIMIZIN, DEDELERİMİZİN DİLİ OLARAK KEYİFLE ÖĞRENMEK, ÖĞRETMEK İÇİN BEN  HER ZAMAN  VARIM YA SİZ???


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?
ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Edebiyat dersleri verilir
Okuma yazma özel ders verilir
Sosyal bilgiler dersi verilir
Tarih dersi verilir
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
OSMANLI TÜRKÇESİ DERSLERİNİ BAŞ BELASI DERS OLARAK  DEĞİL DE. ECDADIMIZIN, DEDELERİMİZİN DİLİ OLARAK KEYİFLE ÖĞRENMEK, ÖĞRETMEK İÇİN BEN  HER ZAMAN  VARIM YA SİZ???


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?
ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Tarih dersleri verilir
Tarih ve KPSS önlisans genel kültür beğenmek yetenek dersleri verilir
Türk Dili ve edebiyat eğitim verilir
Ayt tyt dersleri verilir
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432
Manisa Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü- İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi-AÜ ilahiyat mezunuyum.Kpss, Osmanlıca, ilköğretim takviye, üniversite hazırlık, İnkılap , tarih,lise ve açıköğretim dersleri verilir. Tlf:05539733432