İzmir Güzelbahçe Perihan Mıhçı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Perihan Mıhçı

güzelbahçe, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Perihan Mıhçı, İZMİR GÜZELBAHÇE ve civarında hizmet vermekte olup 03.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 861 . sıradadır. Başta Okuma Yazma olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Perihan Mıhçı, 57 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Emekli sınıf öğretmeniyim. Özel eğitim ve drama sertifikalarına sahibim. 24 yıl devlet okullarında çalıştım. İlgi alanım okuma yazma ve temel matematiktir. Bu yüzden bu konularda oldukça iyiyim. Beraber çalışmayı isterim.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Emekli ilkokul öğretmeniyim.İlkokul okuma yazma, Türkçe kursu veriyorum.
Emekli sınıf öğretmeniyim.İlkokul öğrencileri için matematik kursu veriyorum.Özellikle temel matematik ilgi alanımdır.Özel eğitim ve drama sertifikalarım mevcuttur.
Emekli ilkokul öğretmeniyim.İlkokul Hayat Bilgisi dersi veriyorum.
Emekli ilkokul öğretmeniyim.İlkokul Türkçe kursu veriyorum.
Emekli sınıf öğretmeniyim. Okuma yazma özel ilgi alanlmdır. Özel eğitim ve drama sertifikaları var.
Emekli ilkokul öğretmeniyim.İlkokul Türkçe kursu veriyorum.