Zonguldak Ereğli Serdar Kameray

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdar Kameray

ereğlİ, ZONGULDAK
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kamera Önü Oyunculuğu Kursu , Oyuncu Koçluğu Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Oyunculuk Kursu , Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdar Kameray, ZONGULDAK EREĞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 26.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ZONGULDAK ilinde hizmet veren 63 kurs/özel ders verenden 370 . sıradadır. Başta Kamera Önü Oyunculuğu olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdar Kameray, 6 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Birebir ve ya bir kaç kursiyer ile birlikte, özel sahne ve kamera önü oyunculuğu eğitimi verilmektedir. Konservatuar ve özel seçmelere hazırlık..
Fiyat anlaşmaya göre belirlenir..

Eğitimenimiz Serdar KAMERAY' ın referansları;

- Temel Oyunculuk Eğitimi Eğitmenliği Sertifikası

- Yaratıcı Drama ve Tiyatro Eğitmenliği Sertifikası (MEB ONAYLI)

- (AST) Ankara Sanat Tiyatrosu Oyunculuğu

- Kara Mavi Kitabının Yazarı

Kurslarımız;
gün, yer ve zamanı öğrenci ile eğitimenin birlikte kararına göre belirlenir. Detaylı bilgi için lütfen buradan ve ya Whatsapp üzerinden mesaj atınız.


Fotoğraflar

Kamera Önü Oyunculuğu Nedir?

Kamera önü oyunculuk teknikleri, oyunculuk okulları ve kursları ile öğretilse de sektörde deneyim kazanmadan yapılamayacak tekniklerdir. Rol yapmayı öğrenmek isteyen herkesin bilmesi gereken kamera önü oyunculuk teknikleri, sahnedeki fiziksel ve duygusal tüm süreçleri kapsamaktadır. Oyunculuk eğitimi, bu teknikleri kazandırırken aynı zamanda bilgi, deneyim, yaratıcılık, doğallık ve empati becerileri de katmaktadır

Oyuncu Koçluğu Nedir?

Ajans sizinle sette bir arada olmaz. Oyuncu koçu, sette sizinle bir aradadır. İşinden çıkamadığınız sahnelerde karaktere girmenizde size yardımcı olur. Daha iyi nasıl oynayacağınız konusunda sizi destekler. Oyunu koçunu cast ajansınızda temin edebilir. Güzel bir projeyi hak eden bir oyuncusu varsa, o projede yükselmesini istediği oyuncusu için bir oyuncu koçuyla anlaşma sağlar. Oyuncu koçları genellikle proje bazlı çalışır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba, Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz..
Serdar KAMERAY
Merhaba, Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz..
Serdar KAMERAY
Merhaba, Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz..
Serdar KAMERAY
Merhaba, Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz..
Serdar KAMERAY
Merhaba, Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz..
Serdar KAMERAY