İzmir Buca Sultan Yenisöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sultan YENİSÖZ

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Kimya Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Kimya Kursu , KPSS Matematik Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sultan YENİSÖZ, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 24.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1810 kurs/özel ders verenden 1140 . sıradadır. Başta Kimya olmak üzere 23 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sultan YENİSÖZ, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
EGE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM. MÜHENDİSLİK OKUMANIN AVANTAJIYLA,
TÜM SEVİYELERDE
KİMYA
MATEMATİK
İNGİLİZCE
DERSİ VERDİM VE VERMEYE DEVAM EDİYORUM.
ÜNİVERSİTE SEVİYESİNDE 2 SENE EGİTMENLİK TECRÜBEM VAR.
2009 DAN BU YANA İLKÖĞRETİM ORTAÖĞRETİM VE LİSE SEVİYESİNDE ÖĞRETMENLİK VE ÖZEL DERS TECRÜBEM MEVCUT.
DERECE ÖĞRENCİSİ HAZIRLAMA
EĞİTİM KOÇLUĞU
HERKESİN BİR ANLAMA ŞEKLİ VE SÜRESİ VARDIR. HERKES HERŞEYİ ANLAYABİLİR VE BAŞARILI OLABİLİR GEREKEN TEK ŞEY DOĞRU ÇALIŞMA.Verilen Kursların Ayrıntıları
ŞUANA KADAR BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ BUNDAN SONRADA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIMIZ ARKADAŞIM SORUNU TAMAMEN ORTADAN KALDIRMAYA HAZIR MISIN? KİMYA HİÇTE ZOR DEĞİLMİŞ DEDİĞİNİ DUYAR GİBİYİM..
OLDUKÇA KOLAY OLAN VE KLASİK BEN BUNU NEREDE KULLANACAĞIM SORUSUNA YANIT VERİRCESİNE HAYATINIZDA HERŞEYDE BULUNAN BİR DERSTİR KİMYA. SINAV KISMINDA DA BUNU BİRLİKTE ÇÖZDÜĞÜMÜZ BİNLERCE ÖĞRENCİDEN BİRİSİ DE SİZ OLABİLİRSİNİZ..
BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ TÜM ARKADAŞLARIN SÖYLEDİĞİ ŞEY: BEN KİMYA YAPABİLİYORMUŞUM..
ÇOK ZOR YA 7 SORU İÇİN BU KADAR KASMAYA GEREK YOK DİYEN ARKADAŞIM 2 HAFTALIK SIKI BİR ÇALIŞMAYLA 7 DOĞRU YAPABİLECEĞİN KADAR KOLAY BİR DERSİ SAKIN BOŞVERMEYESİN. BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLMEN İÇİN TAM 7 FIRSATTIR KİMYA..