İzmir Çiğli Özefe Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEFE SANAT MERKEZİ

çİğlİ, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Bale Kursu , Modern Dans Kursu , Zeybek Kursu , Halk Oyunları Kursu , Solfej Kursu , Şan Kursu , Bağlama Kursu , Keman Kursu , Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEFE SANAT MERKEZİ, İZMİR ÇİĞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 29.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1753 kurs/özel ders verenden 1281 . sıradadır. Başta Keman olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEFE SANAT MERKEZİ, 224 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
sanat merkezimizde keman,gitar,bağlama,şan,solfej,resim,tiyatro,halk oyunları ,bale ve modern dans


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Tiyatro Nedir?

Tiyatro, bir sahnede, seyirciler önünde oyuncuların sergilenmesi amacıyla hazırlanmış gösterilerdir. Farklı bir şekilde duyguların ve olayların hareket (jest)ve konuşmalarla anlatılmasıdır. Genel olarak temsil edilen eser anlamında da kullanılır. Tiyatro, bir sahne sanatıdır. Tiyatro eseri, olayları oluş yoluyla gösterir. Bu yönüyle konuşma ve eyleme dayanan bir gösteri sanatı olarak da tanımlanabilir.

Tiyatro dersleri kurstan kursa küçük farklılıklar gösterse de genellikle aynı program üzerine şekillendirilir. Çoğu sahne tutkunu için tutkuya dönüşen bu sanat kişilere kendilerini keşfetmelerini sağlayacak unutulmaz deneyimler kazandıracaktır.

Sahne tozunu bir kez yuttuğunuzda, bir kez dahi alkışlandıktan sonra bu heyecandan vaz geçmek istemeyeceksiniz. Eğitimlerin ders programını ve içeriğini merak ediyorsanız eğer;

Program İçeriği

Ses
Beden Dili
Şan
Doğaçlama
Nefes
Diksiyon
Tiyatro Dili
Oyunculuk Teknikleri
Toplu Oyunculuk
Tiyatro Tarihi ve Kuramları
Dans
Yaratıcı Drama
Fonetik
Artikülasyon
Sahne Arkası

Kurslara Kimler Katılabilir?

Sanata saygısı ve tiyatroya merakı olan herkes katılabilir. Perde bir kez de sizin için açılsın istiyorsanız, sahne sizi bekliyor.

7-13 yaş arası Çocuk Grubu
14-18 yaş arası Genç Grubu
18 ve üstü için Yetişkin Gruplarına katılabilirsiniz