İzmir Buca Ahmet Aytaç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Aytaç

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Aytaç, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 15.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1860 kurs/özel ders verenden 665 . sıradadır. Başta Access olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Aytaç, 5 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolejiler Öğretmenliği mezunuyum. Temel bilgisayar kullanımı ve microsoft office programları dersleri vermekteyim.


Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

Office Nedir?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Office temel programları olan word, excel ve power point derslerinin yanı sıra temel bilgisayar kullanımı derslerini vermekteyim. 3 yıldır halk eğitim merkezinde kurs açmaktayım.