İzmir Gaziemir Amerikan Kültür Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GAZİEMİR AMERİKAN KÜLTÜR DİL KURSU

gazİemİr, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , Etüt Kursu , TESOL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GAZİEMİR AMERİKAN KÜLTÜR DİL KURSU, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1312 kurs/özel ders verenden 49 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. GAZİEMİR AMERİKAN KÜLTÜR DİL KURSU, 151 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Yabancı dil eğitimini Türkiye’deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu’na uyarlamış Türkiye’deki birkaç eğitim kurumundan biridir. Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir. Dil eğitimimiz aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Yabancı dil eğitimini Türkiye’deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu’na uyarlamış Türkiye’deki birkaç eğitim kurumundan biridir. Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir. Dil eğitimimiz aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.

Yorumlar