İzmir Gaziemir Amerikan Kültür Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GAZİEMİR AMERİKAN KÜLTÜR DİL KURSU

gazİemİr, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , Etüt Kursu , TESOL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GAZİEMİR AMERİKAN KÜLTÜR DİL KURSU, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1793 kurs/özel ders verenden 15 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. GAZİEMİR AMERİKAN KÜLTÜR DİL KURSU, 263 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Yabancı dil eğitimini Türkiye’deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu’na uyarlamış Türkiye’deki birkaç eğitim kurumundan biridir. Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir. Dil eğitimimiz aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.Verilen Kursların Ayrıntıları
Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Yabancı dil eğitimini Türkiye’deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu’na uyarlamış Türkiye’deki birkaç eğitim kurumundan biridir. Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir. Dil eğitimimiz aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.
Programımız iki gruptan oluşmaktadır.Öğrencilerimiz seviyelerine göre gruplara dahil olup,sınava yönelik destek almaktadırlar.
Programımız Haftada 8 saat olmaktadır.
Deneme sınavlarıyla desteklenmekte olup,kitaplar ve materyaller kurumumuz tarafından öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Programımız sınav haftasına kadar devam etmektedir.
Kapanan Etütler yerine geliştirilmiş olan,Okul Öncesi / Okul Sonrası Programıdır.Öğrencilere ödevlerini yapabilmek için uygun ortam hazırlar.
After School (Etüt )Programımız hafta içi her gün devam etmektedir.
4 Ders yapılmakta olup ilk 2 Ders saati ödev yapımı,1 Ders saati test çözümü, 1 Ders saati İngilizce etkinlik olarak geçmektedir.Sınav dönemlerinde ise Okul Müfredatına yönelik sınav desteği verilmektedir.
Yemek dahilinde olan bir programdır.(Yemek Opsiyoneldir)
YDS Kursumuz Toplamda 120 Ders saatidir ve haftada 3 Gün 8 Saat olarak devam etmektedir.
19 Aralıkta başlamış olup,Sınav haftasına kadar devam edecektir.
Programımız tamamen sınava yöneliktir ve Deneme Sınavlarıyla desteklenmektedir.
Kitaplar ve materyaller ücretsiz olarak tarafımızca öğrencilerimiz için tedarik edilmektedir.
Günler: Çarşamba :18:30-21:40 arasında, (4 Ders)
                     Cuma :18:30-20:00 arasında, (2 Ders)
                      Pazar:18:30-20:00 arasında (2 Ders) yapılmaktadır.